User:نگونبانگونی

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search

فارسی: نگونبانگونی اهل تهران هستم و بیشتر به عکس‌های تاریخی و هنری ایران علاقه دارم. تاکنون نگاره‌های بسیاری را بارگذاری کرده‌ام از جمله عکس‌های امام خمینی، پادشاهان ایران (مانند رضاشاه، شاه عباس، شاه اسماعیل، نادرشاه و غیره) و موضوعاتی مانند نقاشی‌های قدیمی ایرانی، طبیعت تهران و مانند آن.

English: I am Negunbanguni come from Iran. I like the pictures of Iran.

نگارخانهٔ عکسهایی که بارگذاری کرده‌ام My Gallery

وبلاگ نگونبانگونی

پیشنهادها[edit]

از همهٔ کاربران ایرانی یا فارسی‌زبان می‌خواهم که نگار‌ه‌ها را به زبان و خط فارسی بارگذاری کنند. این کار پاسداشت و رواج این زبان و خط است و اهمیت بسیاری دارد. توضیحات به زبان انگلیسی را می‌توان در بخش توضیحات نگاره آورد تا دیگران هم بتوانند از نگاره استفاده ببرند هر چند که رده‌ها به زبان انگلیسی‌اند و این موضوع به علاوه خود عکس اطلاعات لازم را به بینندگان غیر فارسی‌زبان می‌دهد. همچنین تا جای ممکن بهتر است از تاریخ هجری خورشیدی استفاده شود. با تشکر.

همچنین برنامهٔ Microsoft Office Picture Manager که جزو Microsoft Office Tools است برای ویرایش آسان و سریع عکس بسیار مناسب است چرا که تنها با کلیک بر Auto Correct می‌توان کیفیت برخی عکسها را بالا برد.

نگارخانه‌ها[edit]

در این بخش برخی نشانی‌های اینترنتی که در آن نگاره‌های مفید و قابل بارگذاری وجود دارد را معرفی می‌کنم:

  • وبگاه ساجد: که دربارهٔ جنگ ایران و عراق است و عکس‌های آن را می‌توان بارگذاری کرد. در پایین وبگاه آمده است: باز نشر کلیه مطالب این سایت به طور کامل و یا چکیده آن، با ذکر منبع بلامانع است. «کلیهٔ مطالب تحت مجوز مستندات آزاد گنو (GFDL) منتشر می‌شوند»
  • نقاشی‌های ایرانی و عثمانی که در موزهٔ توپقاپی استانبول نگهداری می‌شوند : یک و دو
  • هنر اسلامی

الگوهای کاربری[edit]

Babel user information
fa-N این کاربر فارسی را در حد زبان مادری می‌فهمد.
en-2 This user has intermediate knowledge of English.
ar-2 هذا المستخدم لديه معرفة متوسطة بالعربية.
Users by language
Flag-map of Iran (tricolour).svg This user comes from Iran.