User:ABach/sg

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search

Inne języki:

Witamy w Wikimedia Commons
Obecnie mamy 117,971 galerii oraz 24,226,273 plików, wyłączając dane o rynkach i pogodzie.

Grafika na dziś
WLM14ES - Molinos La Mancha - Hugo Díaz-Regañón.jpg
The Windmills of Consuegra (Castilla-La Mancha, Spain), seen at dusk in the image, were built in the first half of the 19th century and were proclaimed as Spanish Historical Site in 2008.  

+/− (pl), +/− (en)

Celem projektu jest utworzenie centralnego repozytorium wolnodostępnych grafik, dźwięków, być może też tekstów pisanych i mówionych. Zasoby mogą być bezpośrednio używane przez wszystkie projekty Wikimedia.

Commons został założony 7 września 2004. Pomoc w organizacji projektu jest mile widziana. Jeśli chcesz szybko nauczyć się umieszczać tu pliki, zajrzyj do naszego poradnika dla początkujących. Jeśli masz pytania, zajrzyj do FAQ lub zapytaj w Barze. Możesz także porozmawiać o Commons na IRC: irc.freenode.net, #commons.wikimedia lub zapytać na polskim kanale #pl.wikipedia.

Jeśli jesteś na Commons po raz pierwszy, możesz zacząć zwiedzanie od zbioru Grafik na medal, uznanych przez użytkowników za najcenniejsze na całym serwisie.

W preferencjach można zmienić sobie język Commons na polski. Językiem roboczym w dyskusjach jest angielski nie licząc artykułów biologicznych, w których należy używać nazw łacińskich oraz Baru, w którym można rozmawiać i zadawać pytania po polsku.

Wiadomości:

Projekt

Polityka (w trakcie wypracowywania):

Zawartość

Przegląd kategorii: Commons:Categories

Uwaga: powyższy odnośnik jest dużo dokładniej opisany i wskazuje na więcej zasobów niż kategorie poniżej, przy czym treść jest opisana w języku angielskim.

Polskie kategorie

Grafika
Wg tematu Inne Wg autora Wg typu Dźwięk
Wg licencji

Public domain
GFDL
CC: -BY-2.0, -BY-2.5, CC-BY-SA-2.0, -BY-SA-2.5, -SA-1.0

Siostrzane projekty
Wikimedia Commons zostało stworzone przez Fundację Wikimedia, organizację typu non-profit, która prowadzi również kilka innych wielojęzycznych i otwartych projektów.