User:Patrol110/OTRS

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search

OTRS text

Cześć, przesłałem jedno z twoich zdjęć na Wikimedia Commons i zgodnie z obietnicą przesyłam wypełniony wniosek "udzielenia zgody na wykorzystanie utworu na wolnej licencji".

Jeśli zgadzasz się z treścią zgody, wystarczy, że odeślesz ją ze swojego adresu mailowego na adres OTRS, czyli: permissions-commons-pl@wikimedia.org za co będę niezmiernie wdzięczny.


<----- TREŚĆ ZGODY ------>

Niniejszym zaświadczam, ze jestem twórcą PRACY: LINK DO PLIKU

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wspomnianej pracy na zasadach WOLNEJ LICENCJI Creative Commons CC-BY-SA-3.0.

Jestem świadomy, że udostępniając moją pracę na wyżej wspomnianej licencji zgadzam się na jej komercyjne wykorzystanie i modyfikacje w zależności od potrzeb użytkowników.

Wiem, że na zawsze zachowuję prawa autorskie do wspomnianej pracy i że moje autorstwo musi być uznane na zasadach wybranej powyżej licencji. Modyfikacje wprowadzone do pracy nie będą natomiast przypisywane mojej osobie.

Jestem świadomy, że wolna licencja odnosi się tylko do posiadanych przeze mnie praw autorskich i zastrzegam sobie prawo do podjęcia działań w stosunku do osób wykorzystujących moją pracę w sposób sugerujący paszkwil czy zniesławienie oraz w przypadkach naruszania przez takie osoby praw osobistych, ograniczeń związanych ze znakami towarowymi, itd.

Przyjmuję do wiadomości, że wyrażonej niniejszym zgody nie mogę cofnąć i że grafika, na której wykorzystanie wyraziłem zgodę może być bezterminowo przechowywana w projektach Wikimedia.

DATA, IMIĘ I NAZWISKO

<---------------------------->

PS zaocznie wybrałem za Ciebie licencję, na której udostępniona jest twoja grafika, gdyż sam jej używam i uznaję za najlepszą dla twórcy. W skrócie, licencja CC-BY-SA 3.0 zakłada, że korzystać z utworu można w każdym celu po uprzednim podaniu autora utworu oraz podaniu źródła, zaś w przypadku tworzenia utworów zależnych dzieło pochodne należy udostępnić na identycznej licencji jak dzieło pierwotne. Jeśli z jakichś względów ta licencja nie odpowiada Tobie, możesz wybrać inną z poniższej listy: http://commons.wikimedia.org/wiki/Commons:Oznaczenia_licencji