User talk:Julo

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search

Zdjęcia wykonane przeze mnie możesz udostępniać wg zasad, jakie uznasz za stosowne. Babcia Hania (talk) 21:45, 28 October 2010 (UTC)

A barnstar for you![edit]

Photographer Barnstar.png The Photographer's Barnstar
Dzień dobry,

chcielibyśmy Pana poinformować, że zdjęcie przedstawiające panoramę Zielonej Góry – oczywiście po podaniu informacji dot. praw autorskich – zostało umieszczone na stronie naszego niekomercyjnego projektu << Kalendarza FVKS "W Podróży" 2014 >>. Motywem przewodnim są "widoki". Nie wykluczone, że pojawią się tam kolejne zdjęcia Pana autorstwa.

http://kalender.fvks.eu/pl/ http://kalender.fvks.eu/pl/2014/04/12/panorama-miasta-zielona-gora-pl/

Mamy nadzieję, że wszystko się zgadza.

Pozdrawiamy FVKS - Förderverein Kulturstadt Görlitz-Zgorzelec e.V. (Stowarzyszenie Promocji Miasta Kultury Görlitz-Zgorzelec t.z.) kalender@fvks.eu, Agata, Cornelia, Matthias fvks (talk) 16:17, 13 April 2014 (UTC)

Wkład Mirno[edit]

Cześć, cały wkład Special:Contributions/Mirno to zdjęcia ściągnięte z różnych WWW. Wszystko zgłoszone do usunięcia, ale od 2 dni bez reakcji. Trafiłem na to z pl:wiki. U nas je usunąłem, jednak zdjęcia są wykorzystane w wielu hasłach w wielu wersjach językowych i IMHO należy je szybko skasować. Pozdrawiam, Michał Sobkowski (talk) 15:49, 4 August 2014 (UTC)

Domena publiczna (biblioteka cyfrowa), a umieszczenie zdjęcia na commons[edit]

Witam. Piszę do Ciebie w takiej sprawie. Mianowicie, czy do zasobów commons możemy śmiało wrzucać stare zdjęcia oznaczone jako znajdujące się w domenie publicznej? Logika podpowiada mi że tak, ale chce się upewnić. Chodzi mi o zdjęcia znajdujące się w zbiorach bibliotek cyfrowych. Część z nich oznaczona jest jasno jako znajdujące się w domenie publicznej, np. [1] lub [2]. Jednak w przypadku jednej z bibliotek [3] zdjęcie zostało oznaczonej jako znajdująca się w domenie publicznej, ale podano jednocześnie "licencję" z ograniczeniami. I teraz moje pytanie jest takie, czy dobrze rozumuje: "Mogę śmiało wrzucać zdjęcia oznaczone jako domena publiczna (oczywiście z odpowiednim, uczciwym linkiem do źródła). W przypadku jeśli biblioteka nakłada jakieś ograniczenia (zgodnie z prawem lub nie, w to nie wnikam) z umieszczonym tam zdjęciem daje sobie spokój. Żeby nie miał się kto czepiać." --MAx 92 (talk) 20:24, 18 August 2014 (UTC)

  • Dziękuje za odpowiedź. Na razie skupię się na zasobach, gdzie nie ma takich zastrzeżeń. --MAx 92 (talk) 14:24, 19 August 2014 (UTC)

A barnstar for you![edit]

Photographer Barnstar.png The Photographer's Barnstar
Dzień dobry,

zapraszamy do udziału w Konkursie Fotograficznym „W Podróży”. Więcej: www.fotowettbewerb.fvks.eu .

Pozdrawiamy Zespół stowarzyszenia FVKS - Förderverein Kulturstadt Görlitz-Zgorzelec e.V. Agata, Cornelia, Matthias fvks (talk) 12:35, 24 August 2014 (UTC)