Category:Beranci Parish

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Беранечка парохија (mk) црковна парохија во Македонија (mk); parochie in Noord-Macedonië (nl)
Беранечка парохија 
црковна парохија во Македонија
Подигање податотека
Wikipedia-logo-v2.svg  Википедија
Епарохија
Наоѓалиште Општина Могила, Македонија
Епархија
матична страница
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 9 поткатегории од вкупно 9.

A

D

G

N

P