Category:Brela

Nga Wikimedia Commons
Jump to navigation Jump to search
Brela 
komunë në Kroaci
Brela 04.jpg
Ngarkoni media
Wikipedia-logo-v2.svg  Wikipedia
Instancë emunicipality of Croatia
Vendndodhja Zhupania e Splitit dhe e Dalmacisë, Kroacia
Sipërfaqja
  • 20 km²
Lartësia mbidetare
  • 0 m
Formë tjetër
webfaqja zyrtare
43° 22′ 12″ N, 16° 55′ 48″ E
Authority control
Blue pencil.svg
Brela (it); Brela (hu); Brela (hr); Брела (ru); Brela (de); Brela (sq); Brela (sk); 布雷拉 (zh); Брела (sr); Brela (ro); Brela (fr); Brela (sl); Brela (sh); Donja Brela (ceb); Brela (pl); Брела (uk); Berulia (la); Brela (nl); Brela (sv); Brela (war); Brela (es); Brela (en); Brela (ca); Brela (cs); Brela (bs) municipio de Croacia (es); ville de Croatie (fr); громада в Сплітсько-Далматинській жупанії Хорватії (uk); plaats in Split-Dalmatië (nl); gmejna w Chorwatskej (hsb); komunë në Kroaci (sq); municipality of Croatia (en); község Horvátországban (hu); Gemeinde in Kroatien (de)

Nënkategoritë

Kjo kategori ka 9 nënkategori, nga gjithsej 9.

B

K

P

S

V

Media në kategorinë "Brela"

Kjo kategori ka 115 skedarë nga gjithsej 115.