Category:Bukovo Parish

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
<nowiki>Буковска парохија; парохија на МПЦ-ОА; رعية في بلدية بيتولا، مقدونيا الشمالية; Pfarrei in Nordmazedonien; parochie in Noord-Macedonië</nowiki>
Буковска парохија 
парохија на МПЦ-ОА
Подигање податотека
Е
НаоѓалиштеОпштина Битола, Македонија
Епархија
матична страница
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 6 поткатегории од вкупно 6.