Category:Debar Spa

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Дебарски Бањи 
бања во Македонија
Дебарски Бањи 1.jpg
Подигање податотека
Wikipedia-logo-v2.svg  Википедија
Ебања
Тековно наоѓалиште Општина Дебар, Југозападен регион, Македонија
41° 31′ 55,92″ СГШ, 20° 34′ 39″ ИГД
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци
Дебърски бани (bg); Дебарски Бањи (mk) бања во Македонија (mk); Spa in Nordmazedonien (de) Дебарски Бањи Цапа, Бања Косоврасти, Бања Бањиште (mk)

Податотеки во категоријата „Debar Spa“

Прикажани се 7 од вкупно 7 податотеки во категоријата.