Category:Dobromirovo

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Добромирово 
Подигање податотека
Wikipedia-logo-v2.svg  Википедија
Ецрква
41° 14′ 18,49″ СГШ, 21° 09′ 03,6″ ИГД
Нормативна контрола
Edit infobox data on Wikidata
Добромирово (mk); Света Богородица Добромирово (bg)

Поткатегории

Оваа категорија ја содржи само следнава поткатегорија.

Податотеки во категоријата „Dobromirovo“

Прикажани се 3 од вкупно 3 податотеки во категоријата.