Category:Dugi Rat

Nga Wikimedia Commons
Jump to navigation Jump to search
Dugi Rat 
komunë në Kroaci
14 plaze Omis.jpg
Wikipedia-logo-v2.svg  Wikipedia
Instancë e municipality of Croatia
VendndodhjaZhupania e Splitit dhe e Dalmacisë, Kroacia
Lartësia mbidetare
  • 0 m
webfaqja zyrtare
Authority control
Wikidata

43° 26′ 45,96″ N, 16° 38′ 20,04″ E

Blue pencil.svg
Dugi Rat (it); Dugi Rat (hu); Dugi Rat (hr); Dugi Rat (ca); Dugi Rat (de); Dugi Rat (sq); 杜基拉特 (zh); Дуги Рат (sr); Dugi Rat (sl); Dugi Rat (war); Dugi Rat (pl); Дугий Рат (uk); Dugi Rat (sh); Dugi Rat (fr); Comuna Dugi Rat, Split-Dalmația (ro); Dugi Rat (en); Dugi Rat (nl); Dugi Rat (es); Dugi Rat (bs) municipio de Croacia (es); település Horvátországban (hu); ville de Croatie (fr); gmejna w Chorwatskej (hsb); municipality of Croatia (en); komunë në Kroaci (sq); громада в Сплітсько-Далматинській жупанії Хорватії (uk); gemeente in Kroatië (nl)

Nënkategoritë

Kjo kategori ka vetëm këtë nënkategori.

D

Media në kategorinë "Dugi Rat"

Kjo kategori ka 3 skedarë nga gjithsej 3.