Category:Economy of Belgrade

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
<nowiki>Belgrad ekonomisi; économie de Belgrade; Икономика на Белград; ekonomija Beograda; экономика Белграда; 贝尔格莱德经济; economia Belgradului; economía de Belgrado; economy of Belgrade; ekonomio de Beogrado; Економија на Белград; economie van Belgrado; economy of the region; економіка регіону; economy of the region; Economia belgradului</nowiki>
Економија на Белград 
economy of the region
Подигање податотека
Е
  • regional economy
Поткласа на
НаоѓалиштеБелград, City of Belgrade, Србија
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 8 поткатегории од вкупно 8.

F

M

S

T

Податотеки во категоријата „Economy of Belgrade“

Прикажани се 4 од вкупно 4 податотеки во категоријата.