Category:Katlanovo Spa

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
English: Katlanovo Spa, Macedonia
<nowiki>Katlanovo Spa; Катлановска Бања; Катлановска Бања</nowiki>
Катлановска Бања 
Подигање податотека
Карта41° 53′ 52,15″ СГШ, 21° 41′ 35,34″ ИГД
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци

Податотеки во категоријата „Katlanovo Spa“

Прикажани се 33 од вкупно 33 податотеки во категоријата.