Category:Machine manufacturers

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
machinefabriek; Maschinenfabrik; 기계공장; machine factory; машинобудівний завод; machine factory; maskinfabrik; type of company; type of company; 기계를 생산하는 공장; machinefabriek (bedrijf)
machine factory 
type of company
Подигање податотека
Поткласа на
Дејност
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 28 поткатегории од вкупно 28.

Податотеки во категоријата „Machine manufacturers“

Прикажани се 8 од вкупно 8 податотеки во категоријата.