Category:Marena Parish

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Маренска парохија (mk) парохија на МПЦ-ОА (mk); رعية في جمهورية مقدونيا (ar); Pfarrei in Nordmazedonien (de); parochie in Noord-Macedonië (nl)
Маренска парохија 
парохија на МПЦ-ОА
Подигање податотека
Wikipedia-logo-v2.svg  Википедија
Епарохија
Наоѓалиште Општина Кавадарци, Македонија
Епархија
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 12 поткатегории од вкупно 12.

A

C

D

G

M

P

S