Category:Nationalism in Serbia

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Serbian nationalism 
assertion that Serbs are a nation and promotes the cultural unity of Serbs
Подигање податотека
Еетнички национализам
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци
nacionalismo serbio (es); szerb nacionalizmus (hu); nacionalisme serbi (ca); 塞爾維亞民族主義 (zh); Српски национализам (sr); セルビア民族主義 (ja); σερβικός εθνικισμός (el); Srbský nacionalismus (cs); Nasionalisme Serbia (id); Nacjonalizm serbski (pl); לאומיות סרבית (he); Srpski nacionalizam (sh); Сръбски национализъм (bg); Сербский национализм (ru); nationalisme serbe (fr); servisch nationalisme (nl); Serbian nationalism (en); serba naciismo (eo); Serbian nationalism (en); serbisk nationalisme (da) assertion that Serbs are a nation and promotes the cultural unity of Serbs (en); assertion that Serbs are a nation and promotes the cultural unity of Serbs (en) Serbdom (en); 大塞爾維亞 (zh)

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 3 поткатегории од вкупно 3.

A

G

S

Податотеки во категоријата „Nationalism in Serbia“

Оваа категорија содржи само една податотека.