Category:Nobel laureates from Norway

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Norske nobelprisvinnere (nb)
Q16159122 
Подигање податотека
Нормативна контрола
РезонаторСколијаPetScanстатистикаWikiMapМестоположбеникKML-податотекаПребарај прикажано
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 8 поткатегории од вкупно 8.

B

G

H

K

M

N

O

Податотеки во категоријата „Nobel laureates from Norway“

Оваа категорија содржи само една податотека.