Category:Obršani Parish

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
<nowiki>Обршанска парохија; Obršani Parish; رعية في بلدية كريفوغاشتاني، مقدونيا الشمالية; црковна парохија на МПЦ-ОА; parochie in Noord-Macedonië</nowiki>
Обршанска парохија 
црковна парохија на МПЦ-ОА
Подигање податотека
Е
НаоѓалиштеОпштина Кривогаштани, Македонија
Епархија
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 5 поткатегории од вкупно 5.