Category:Oraovica-Voislavci Parish

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
<nowiki>Ораовичко-воиславска парохија; парохија на МПЦ-ОА</nowiki>
Ораовичко-воиславска парохија 
парохија на МПЦ-ОА
Подигање податотека
Е
НаоѓалиштеОпштина Радовиш, Македонија
Епархија
  • Брегалничка епархија
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци