Category:Smrdliva Voda

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Смрдлива Вода 
туристички локалитет во Македонија
Викиекспедиција Бојмија 055.jpg
Подигање податотека
Wikipedia-logo-v2.svg  Википедија
Етуристичко одредиште,
бања
Тековно наоѓалиште Општина Гевгелија, Југоисточен регион, Македонија
Надморска висина
  • 712 м
41° 11′ 30,12″ СГШ, 22° 16′ 51,96″ ИГД
Нормативна контрола
Blue pencil.svg
Смрдлива Вода (mk); Смрадлива вода (bg); Σμρντλιβα Βόντα (el) туристички локалитет во Македонија (mk); Spa in Nordmazedonien (de)

Поткатегории

Оваа категорија ја содржи само следнава поткатегорија.

I

Податотеки во категоријата „Smrdliva Voda“

Прикажани се 8 од вкупно 8 податотеки во категоријата.