Category:St. Nicholas Church (Lešok)

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Местопол. на објектот42° 03′ 51,85″ СГШ, 21° 01′ 58,88″ ИГД Kartographer map based on OpenStreetMap.Карта на сите координати од: OpenStreetMapinfo

Податотеки во категоријата „St. Nicholas Church (Lešok)“

Прикажани се 4 од вкупно 4 податотеки во категоријата.