Category:Tikveš, Macedonia

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Tikveš (ro); Tikveš (es); Tikvech (fr); Τίκφες (el); Tikveš (sv); Tikvesj (nn); Тиквеш (uk); Tikveš (sh); Тиквеш (ru); Тиквеш (mk); Tikveš (de); Tikveš (sl); Tikveš (en); Tikveş (tr); Тиквеш (bg); Тиквеш (sr) region in North Macedonia (en); Region in Nordmazedonien (de); област во Македонија (mk) Тиквешија (mk)
Тиквеш 
област во Македонија
Подигање податотека
Wikipedia-logo-v2.svg  Википедија
Наоѓалиште Македонија
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 5 поткатегории од вкупно 5.

C

P

S

T

Податотеки во категоријата „Tikveš, Macedonia“

Оваа категорија содржи само една податотека.