Category:Valandovo Parish

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Валандовска парохија (mk) црковна парохија на МПЦ-ОА (mk); رعية في جمهورية مقدونيا (ar); Pfarrei in Nordmazedonien (de); parochie in Noord-Macedonië (nl)
Валандовска парохија 
црковна парохија на МПЦ-ОА
Подигање податотека
Wikipedia-logo-v2.svg  Википедија
Епарохија
Наоѓалиште Општина Валандово, Македонија
Епархија
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 9 поткатегории од вкупно 9.

A

D

G

I

P