Category:Vodno (quarter)

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Vodno; Водно (квартал); Водно; населба во Скопје; naselje v Makedoniji
Водно 
населба во Скопје
Mala Bogorodica Vodnjanska (8).JPG
Подигање податотека
Е
Наоѓалиште
Надморска висина
  • 278 m
41° 59′ 23″ СГШ, 21° 24′ 48″ ИГД
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 2 поткатегории од вкупно 2.