Commons:Відмова від відповідальності

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of a page Commons:General disclaimer and the translation is 100% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Commons:General disclaimer and have to be approved by a translation administrator.

ВІКІСХОВИЩЕ НЕ ГАРАНТУЄ ДОСТОВІРНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ

Вікісховище є проєктом Фонду Вікімедіа, зареєстрованого під номером N03000005323 у Відділі корпорацій Секретаріату штату Флорида. Фонд Вікімедіа утворений відповідно до чинного законодавства федерального штату Флорида США. Ім'я та адреса (зареєстровані 27 жовтня 2005р.) у Бюро авторського права Сполучених Штатів Америки у Вашингтоні уповноваженого агента для отримання повідомлень про порушення прав Фонду Вікімедіа зазначені нижче:

Stephen LaPorte, Designated Agent
Wikimedia Foundation
c/o CT Corporation System
330 N Brand Blvd
Glendale, CA 91203-2336


Phone: +1 (415) 839-6885
Facsimile number: +1 (415) 882-0495
Email: legal@wikimedia.org

На неофіційному рівні з питаннями або запитами на інтерв'ю, ви можете звернутися до активних учасників Вікісховища, див. Commons:Контакти.

Про Вікісховище

Вікісховище — це інтернет-сховище вільних зображень, звукозаписів і відеороликів, є добровільним об'єднанням окремих осіб і груп, що створюють загальний ресурс для розміщення мультимедійних файлів. Структура проекту дозволяє будь-якому користувачеві, що має доступ до Інтернету та браузеру, змінювати його вміст. Тому, зверніть увагу, що наведені тут відомості можуть бути не перевіреними професіоналами, що володіють знаннями у відповідних галузях, необхідними для надання вам повної, точної або такої, що заслуговує довіри, інформації.

Це не означає, що ви не знайдете корисних або достовірних даних на Вікісховищі, однак майте на увазі, що Вікісховище не може гарантувати, жодним чином, достовірність знайденої тут інформації. Будь-які дані могли бути тільки що змінені, зіпсовані вандалами, або написані тим, чия думка відрізняється від загальноприйнятої в галузі знань, що вас цікавить.

Відповідальність

Жоден з авторів, учасників, спонсорів, адміністраторів, операторів та інших осіб, будь-яким чином пов'язаних з Вікісховищем, ні в якому разі не несе відповідальність за появу неточної або помилкової інформації, а також за використання вами даних, що містяться на цих веб-сторінках або знайдених по посиланням з них.

Умови використання

Будь ласка, переконайтеся, що ви усвідомлюєте, що інформація, яка перебуває тут, надана вільно, без укладення будь-якої угоди або договору між вами і власниками або користувачами даного сайту, власниками серверів, на яких він розміщений, учасниками Вікісховища та його проектів, адміністраторами, операторами і особами, в якійсь мірі пов'язаними з Вікісховищем або сестринськими проектами, і ця інформація не може бути приводом для пред'явлення будь-яких претензій. Вам надається обмежене право копіювати вміст цього ресурсу, але це право не створює і не має на увазі ніякої договірної або іншої відповідальності з боку Вікісховища або будь-якого з її агентів, учасників, організаторів або інших користувачів.

Будь-які торгівельні знаки, знаки послуг, комерційні позначення, права на дизайн, права особистості та суміжні права, що згадуються, використовуються або цитуються на Вікісховищі, є власністю їх законних власників. Їх використання тут не означає, що ви можете використовувати їх для будь-яких інших цілей, окрім інформаційних, а також цілей, передбачених авторами цих матеріалів Вікісховища відповідно до зазначеної схеми ліцензування. Якщо не вказано інше, Вікісховище і сайти Фонду Вікімедіа не мають відношення і жодним чином не пов'язані з правовласниками, і тому Вікісховище не може розпоряджатися правами на використання матеріалів, захищених авторським правом. Використовуючи будь-які ці або подібні матеріали, ви дієте на свій страх і ризик.

Будь ласка, зверніть увагу, що розміщена тут інформація може сама по собі бути порушенням законів тієї країни, з якої ви переглядаєте цей сайт. Вікісховище не заохочує порушення законів, але, так як ця інформація зберігається на серверах штату Флорида Сполучених Штатів Америки, ми використовуємо права, що надані всім Конституцією Сполучених Штатів і Першою поправкою до неї, відповідно до принципів Загальної декларації прав людини Організації Об'єднаних Націй.

Закони вашої країни можуть не так широко захищати свободу слова, як закони Сполучених Штатів Америки, або не відповідати принципам Статуту ООН, і, таким чином, Вікісховище, при будь-яких обставинах, не може нести відповідальності за потенційні порушення вами цих законів при створення посилань на цей домен або при використанні вами розміщених на сайті даних.

Вікісховище не є регулярно редагованим ресурсом. Незважаючи на те, що учасники можуть виправляти помилки або прибирати недостовірні судження, вони не зобов'язані цього робити. Тому вся інформація надається без гарантії корисності для будь-якої мети, або придатності для будь-якого використання.

Вікісховище не несе відповідальності за завдану шкоду і непрямі збитки, так як це добровільне, вільно організоване співтовариство, утворене для організації відкритих освітніх, культурних та інформаційних ресурсів. Це попередження є актом доброї волі і не є угодою або домовленістю між вами і Вікісховищем щодо використання або зміни інформації, не передбаченої ліцензіями Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported (CC-BY-SA) і GNU Free Documentation License (або іншими ліцензіями, які застосовуються до файлів) і ніхто на Вікісховищі не несе відповідальності за зміну, редагування або видалення будь-якої інформації, розміщеної вами на Вікісховищі або інших пов'язаних з ним проектах.

Дякуємо, що Ви витратили свій час на читання цієї сторінки. Бажаємо Вам отримати тільки приємні враження від користування Вікісховищем.