Commons:Кнайпа

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
Community portal
introduction
Help desk Village pump
copyrightproposals
Administrators' noticeboard
vandalismuser problemsblocks and protections

English | 🌐

Wikimedia-UA-logo.svg
Портал спільноти
у Вікімедіа Україна
Wikipedia-logo-uk-2.png
Кнайпа
у Вікіпедії
WiktionaryUk.svg
Форум
у Вікісловнику
Wikiquote-logo-uk.png
Кнайпа
у Вікіцитатах
Wikisource-logo uk.svg
Скрипторій
у Вікіджерелах
Wikibooks-logo-uk.svg
Портал спільноти
у Вікіпідручнику
Wikiversity-logo-uk.svg
Кнайпа
у Віківерситеті
Wikivoyage-Logo-v3-ukrainian.svg
Кнайпа
у Вікімандрах
Wikinews-logo-uk.svg
Майдан
у Вікіновинах

Мета-вікі
(англ)
Вікідані

Віківиди

MediaWiki
(англ)
Вікіінкубатор
(англ)
Популяризація
(англ)
Вікіманія
(англ)
Translatewiki

Тест. вікі
(англ)
Тест. вікі 2
(англ)

Зображення дня
Роза Лыгденова.JPG
Photo of a Sartuul woman from Tsagatuy village, Dzhidinsky District, Buryatia, Russia.  

+/− (uk), +/− (en)


Ласкаво просимо до Кнайпи — місця, де можна звернутись за порадою, допомогою чи з пропозицією до інших користувачів Вікісховища.

Тут можна ставити запитання щодо різних аспектів функціонування Вікісховища. Перед тим, як ставити запитання, будь ласка, ознайомтесь із політикою ліцензування Вікісховища й категоріями матеріалів, які можна розміщувати у Вікісховищі.

Кнайпа[edit]

Відчинив сторінку для дискусій українською мовою. ✍ Green Zero Обг 16:18, 6 September 2014 (UTC)

Завантажувач[edit]

Чомусь після додавання кнопки для Флікера перестав працювати завантажувач. Чи хтось може допомогти? Mykola Swarnyk (talk) 05:57, 14 January 2015 (UTC)

Висловіть свої пропозиції до гранту ГО «Вікімедіа Україна» на перше півріччя 2015 року[edit]

Доброго вечора,

Наприкінці січня ГО «Вікімедіа Україна» планує подати до Фонду Вікімедіа грантову заявку на період з 1 лютого по 30 червня 2015 року.

Якщо ви маєте пропозиції щодо проектів і заходів (зокрема, але не лише щодо розвитку Вікісховища), які, на вашу думку, мають бути профінансовані протягом першого півріччя 2015 року, вносьте їх на сторінці: wmua:Гранти/2015-1

Для кожної пропозиції слід коротко описати зміст проекту чи заходу, очікуваний результат та необхідні кошти на проведення заходу чи реалізацію проекту. Ви також можете прокоментувати пропозиції, внесені іншими.

Від ГО «Вікімедіа Україна», скарбник організації — NickK (talk) 23:00, 17 January 2015 (UTC)

Підпис Василя Грицака[edit]

Існує такий файл:

File:Signature of Vasiliy Gritsak.jpg

Це підпис генерала Василя Грицака. І це дійсно підпис Василя Грицака, але не Василя Сергійовича Грицака, а Василя Миколайовича Грицака. Обидва генерали, обидва з Рівненщини.

В якості джерела файлу вказане зображення з сайту «В Контакте» https://pp.vk.me/c620318/v620318004/127c2/gT1EzqKtrWE.jpg

Як стверджує Грицак Василь Миколайович в цьому зображенні його підпис є підробленим, бо Василь Миколайович (на відміну від Василя Сергійовича) ніколи не займав вказану у зображенні посаду і відповідно не міг ставити там свій підпис.

Найгірше те, що цей файл із підписом Василя використаний для ілюстрування статті про Василя Сергійовича в російській Вікіпедії.

Яким чином на це звернути увагу адміністраторів Вікісховища і видалити файл? Можливо на підставі того, що В Контакте не є авторитетним джерелом?

Прошу допомоги. --Perohanych (talk) 14:08, 26 May 2015 (UTC)

  • @Ahonc: — Green Zero обг 11:27, 28 May 2015 (UTC)
  • @Perohanych: Гадаю, підпис Грицака (а також підпис Авакова з того ж документу) можна сміливо ставити на вилучення: «документ», з якого вони взяті — відвертий російський фейк, помилки в якому видно неозброєним оком — NickK (talk) 00:33, 22 June 2015 (UTC)

uk:Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Голосування за звернення до Фонду Вікімедіа[edit]

усім привіт! у Кнайпі розділу Вікіпедії українською мовою відбувається голосування щодо офіційного звернення про вимкнення російської мови як fallback language (замісної мови) для україномовних вікіпроектів. будь ласка, висловлюйтеся «за», «проти» чи «утримуюсь» щодо такого звернення у розділі «Голосування за звернення до Фонду Вікімедіа». дякую! --アンタナナ 17:25, 23 June 2015 (UTC)

Народний артист УРСР[edit]

Будь ласка, у кого є час, приведіть цей файл до божого вигляду, або знайдіть кращий, бо мені не вдалося. --Mr.Rosewater (talk) 14:53, 26 June 2015 (UTC)

Про приз ESPC[edit]

Доброго часу доби, шановні колеги! Підкажіть, чи можливо отримати нагороду за перемогу на Міжнародному конкурсі наукової фотографії поштою? Бо не мав змоги приїхати до Києва. Наперед дякую. — Preceding unsigned comment added by Каїра Федір (talk • contribs) 11:17, 11 November 2015 (UTC)

@Каїра Федір: відправила Вам листа з інструкцією. Будь ласка, перевірте пошту. --Helixitta (t.) 18:47, 11 November 2015 (UTC)

Створення нового тегу.[edit]

У вікіпедії діє окремий шаблон {{Orphan image}}, що дозволяє ідентифікувати файли-сироти, тобо файли на які неможливо потрапити через гіперссилку (без категорії, галереї ітд.). Помічень таким фаблон файли потраплятимуть в окремий список. Інші користувачі зможуть ідентифікувать ці медіафвйли. Я би хотів ввести подібний шаблон у Вікісховище. Чи доцільно це? — Preceding unsigned comment added by Ігор Пєтков (talk • contribs)

Шаблон для некатегоризованих файлів існує: {{Uncategorized}}. Він розставляється ботом і кладе файли в підкатегорії Category:Media needing categories. Stas (talk) 18:12, 14 February 2016 (UTC)

Проблема з #time[edit]

Зіткнувся з некоректною інтерпретацією дати шаблону {{#time: d F | now | uk}}. 20 лютий Я вважаю, що цей шаблон має бути виправлений, наприклад на: 18 лютого. Я знайшов сторінку шаблону, але на ній я не знайшов, що саме виправити. Можливо Ви знаєте у чому річ. Ігор Пєтков (talk) 20:03, 18 February 2016 (UTC)

Зрозумів ще одну проблему. Можливо не просто змінювати лютий на лютого, а додати нову категорію у тегу {{#time: d F | now | uk | n}}, категорія відмінку: n r d z o m - відповідно Називний Родовий Давальний Знахідний Орудний Місцевий. Ігор Пєтков (talk) 20:49, 18 February 2016 (UTC)

Про редагування статей[edit]

Оскільки я цікавлюся проблемами картографії, то хотів би започаткувати для себе редагування статей саме картографічної тематики. Як можна знайти такі тексти або статті? --Oprychok

Статті (енциклопедичні) пишуться у Вікіпедії. А тут сайт Вікісховища — сховища мультимедійних файлів. — Green Zero обг 12:19, 3 April 2016 (UTC)

Мены порадили звернутися до Вас[edit]

Я виставив фото з мого Архиву i хтось, став заперечувати мены їх виставляти. Порадили звернутися до Вас. Це фото до статті Нежин (пароплав, 1954). Також тут фото пароплава Караганда та на пароплаві Караганда. Також може бути стаття, яка вже в англійській, бо багато матеріалу я взяв з англійських джерел - пароплав був побудован в США.

Ось тут можна побачити їх прелік:

Допоможіть, будь ласка, зняти лейбу про заперечення, мені порадили в Англійської Вікі звернутися до Вас. Я виправив там, як мені казали, що я нащадок. Я дыйсно нащадок ы фото у мене. Та й в Англійський Вікі зацыкавлені в тому, щоб фото не відалили. Грищук ЮН (talk) 21:46, 13 May 2016 (UTC)

Перейменування районів[edit]

Треба поміняти надписи з назвами районів на нові назви на мапах областей, зокрема у файлі File:Zhytomyr regions.svg і подібних, але я не вмію працювати з файлами .svg --Tohaomg (talk) 21:43, 4 June 2016 (UTC)

Як правильно оформити скрипт з властивостями зображення[edit]

Доброго дня.

Нещодавно зареєструвався та розмістив три зображення у медіавікі. Два зображення - браузерні скріни з вільно розповсюджуваними даними супутникових зоражень місій Landsat та Sentinel. Третє зображення - панорама автоматично змонтована з файлу власного відео. Відносно файлу панорамного зображення зауважень стосовно авторства не виникло.

Проблема. Отримав на два зображення з браузерними скрінами банер попередження від модератора про недосконале оформлення джерела походження. Виправив відповідні стрічки, надав посилання на першоджерело, у властивостях файлу вказав що це ексклюзив, тотожностей немає Інші версії = Not No. |other versions={{Not}}

Як мені тлумачити наступне повідомлення від модератора у банері:

"Також, використовуйте код

== {{Autotranslate|1=File:Чорторийська западина Урочище Ведмеже.jpg|base=Image source/heading}} == {{Autotranslate|1=File:Чорторийська западина Урочище Ведмеже.jpg|base=Image source}}--~~~~ для сповіщення завантажувача." Питання

  1. Хто такий завантажувач?
  2. Як його попереджувати? Нічого не розумію.
  3. Що мені робити відностно банера з попередженням?

Просто видалити? Мабуть так не можна робити. Як спілкуватися з модератором? За допомогою якого інструменту, чи вікна. Я не розумію поки що цього моменту.

Переглянути завантажені світлини стосовно яких у мене виникли проблеми можна за ніком User:Latuha1

Світлини стосуються першовідкриття місця давнього руйнування астероїда, що мало свої наслідки які візуально спостерігаються за допомогою мультиспектральних супутникових зображень у геоморфологічних змінах рельєфу місцевості. Я пробую висунути їх на конкурс наукових світлин 2016 року, але алгоритм дії ресурсу MediaWiki мені поки не зрозумілий в плані алгоритму спілкування з модераторами.

З повагою Валерій — Preceding unsigned comment added by Latuha1 (talk • contribs) 21:14, 27 October 2016 (UTC)

Kord pic[edit]

Ii found a pic which is used in the uk and ru wp in the Kord article so I categorized it in the Kord cat. But can somebody tell me what exactly that is and eventually categorize it better? thx.--Sanandros (talk) 20:12, 23 July 2017 (UTC)

У Вікісховищі невдовзі з'явиться підтримка 3D-моделей[edit]

Привіт! Це просто коротке повідомлення, що у Вікісховищі скоро буде підтримка 3D-моделей. По плану, цю функцію мають увімкнути до кінця листопада 2017. Лишилося декілька технічних речей. Функція підтримуватиме формат STL, один з найбільш поширених форматів файлів для 3D-моделей. Приклад того, як виглядатиме 3D-модель, можна подивитися на текстовій вікі.

Цю функцію уже давно обговорювали в спільноті. З останнього — ця функція зайняла 11 місце на Опитуванні технічних побажань спільноти 2015 і попередній раз обговорювалась у квітні, коли просунулась її розробка. Коли функцію увімкнуть, про це буде допис у Блозі Вікімедіа.

Ознайомитися детальніше з технічними деталями функції та довідковою документацією можна на MediaWiki.org.

Дякую! CKoerner (WMF) (talk) 16:18, 20 November 2017 (UTC)