Commons:Норми авторського права за територією/Північні Маріанські Острови

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of a page Commons:Copyright rules by territory/Northern Mariana Islands and the translation is 91% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Commons:Copyright rules by territory/Northern Mariana Islands and have to be approved by a translation administrator.
Outdated translations are marked like this.
Північні Маріанські Острови на мапі

Північні Маріанські Острови — адміністративне утворення, що має статус неінкорпорірованої організованої території, вільно асоційованої із США, що включає в себе 14 найбільш північних островів в Маріанському архіпелазі, але не найпівденніший острів, Гуам, який є окремою територією США.

Іспанія зробила острова частиною Іспанської Ост-Індії в 1565 році. У 1899 році Іспанія поступилася Гуам Сполученим Штатам і продала північні Маріанські острови Німеччини. Під час Першої світової війни Японія вторглася на острови, і в 1919 році вони стали частиною південно-тихоокеанського мандата Японії. Після Другої світової війни Сполучені Штати прийняли адміністрацію як частину підопічної території Організації Об'єднаних Націй на островах Тихого океану. Новий уряд і конституція набрали чинності в 1978 році, коли острова отримали статус співдружності в Сполучених Штатах.

Здогадно, застосовуються федеральні закони США про авторське право.

Шаблони ліцензій

Додаткова інформація: Commons:Норми авторського права за територією/Сполучені Штати#TAG

Грошові знаки

Додаткова інформація: Commons:Норми авторського права за територією/Сполучені Штати#CUR

Свобода панорами

Додаткова інформація: Commons:Норми авторського права за територією/Сполучені Штати#FOP

Поштові марки

Додаткова інформація: Commons:Норми авторського права за територією/Сполучені Штати#Поштові марки

Див. також

Посилання

Увага: Наведений вище опис може бути неточним, неповним та / або застарілим, тому до нього слід ставитися обережно. Перш ніж завантажувати файл на Вікісховище, переконайтесь, що він може вільно використовуватися. Див. також: Commons:Відмова від відповідальності