Вікісховище:Вирішення конфліктів

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of a page Commons:Dispute resolution and the translation is 100% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Commons:Dispute resolution and have to be approved by a translation administrator.

Shortcut: COM:DISPUTE

Other languages:
العربية • ‎Deutsch • ‎English • ‎español • ‎galego • ‎magyar • ‎日本語 • ‎українська
Commons discussion pages (index)


Іноді між користувачами виникають конфлікти (суперечки), і тоді з'являється необхідність у вирішенні конфліктів.

Базові методи вирішення конфліктів

  1. Зверніться до користувача напряму. Використовуйте сторінки обговорення, будьте людяні, ввічливі та припускайте добрі наміри там, де це можливо.
  2. Подумайте над тим, щоб попросити поради (не втручання) в інших користувачів щодо того, як справитись із цим конфліктом.
  3. Спробуйте відшукати якісь креативні рішення чи компроміси, які могли б задовольнити всіх. Переконайтесь, що Ви самі розумієте правила і настанови Вікісховища, і подумайте, чи не може Ваш суперник виявитися правим.

Складніші методи вирішення конфліктів

  1. Якщо виникає така необхідність, зверніться на сторінку Вікісховище:Запити до адміністраторів/Проблеми з користувачами.
  2. Якщо це істотна проблема з контентом, що може мати ширший вплив, розгляньте можливість винесення питання на розгляд у Кнайпу (або її різні мовні еквіваленти), щоб знайти рішення цієї проблеми (хіба що в цьому випадку більш відповідним є запит на вилучення чи обговорення категорії).
  3. Якщо це справді значна проблема, можете подати запит на коментар (для суперечок навколо контенту, що потребують ширшої уваги спільноти).