Вікісховище:Вирішення конфліктів

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
This page is a translated version of a page Commons:Dispute resolution and the translation is 100% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Commons:Dispute resolution and have to be approved by a translation administrator.

Shortcut: COM:DISPUTE

Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎español • ‎magyar • ‎日本語 • ‎українська
Commons discussion pages (index)


Іноді між користувачами виникають конфлікти (суперечки), і тоді з'являється необхідність у вирішенні конфліктів.

Базові методи вирішення конфліктів[edit]

  1. Зверніться до користувача напряму. Використовуйте сторінки обговорення, будьте людяні, ввічливі та припускайте добрі наміри там, де це можливо.
  2. Подумайте над тим, щоб попросити поради (не втручання) в інших користувачів щодо того, як справитись із цим конфліктом.
  3. Спробуйте відшукати якісь креативні рішення чи компроміси, які могли б задовольнити всіх. Переконайтесь, що Ви самі розумієте правила і настанови Вікісховища, і подумайте, чи не може Ваш суперник виявитися правим.

Складніші методи вирішення конфліктів[edit]

  1. Якщо виникає така необхідність, зверніться на сторінку Вікісховище:Запити до адміністраторів/Проблеми з користувачами.
  2. Якщо це істотна проблема з контентом, що може мати ширший вплив, розгляньте можливість винесення питання на розгляд у Кнайпу (або її різні мовні еквіваленти), щоб знайти рішення цієї проблеми (хіба що в цьому випадку більш відповідним є запит на вилучення чи обговорення категорії).
  3. Якщо це справді значна проблема, можете подати запит на коментар (для суперечок навколо контенту, що потребують ширшої уваги спільноти).