Commons:Featured pictures/sq

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search

Afrikaans | Alemannisch | aragonés | العربية | asturianu | беларуская (тарашкевіца)‎ | বাংলা | brezhoneg | català | čeština | dansk | Deutsch | Ελληνικά | English | Esperanto | español | euskara | estremeñu | suomi | français | galego | ગુજરાતી | עברית | magyar | Հայերեն | interlingua | Bahasa Indonesia | italiano | 日本語 | ქართული | ភាសាខ្មែរ | 한국어 | Lëtzebuergesch | 文言 | македонски | മലയാളം | молдовеняскэ | Bahasa Melayu | Bân-lâm-gú | norsk bokmål | Nederlands | occitan | polski | português | română | русский | slovenčina | slovenščina | shqip | svenska | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 粵語 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−
Bashkësi mendon se fotografitë dhe vizatimet e mëposhtëme janë nga më të mirat tek Commons.

Nëse mendon se ke hasur në ndonjë fotografirë që mendon se është e shkëlqyeshme, mund ta vendosësh tek kandidatët për fotografi të shkëlqyeshme ku do të merret mendimi i bashkësisë. Ajo faqe ka më shumë informacion për procesin e kandidimit. Gjithashtu mund të njiheni me disa nga fotografët më të zotë të Commons tek Takoni fotografët tonë, të cilët kanë dhënë të paktën 10 Fotografi të Shkëlqyera në Commons.

Në lidhjet e mëposhtëme mund të gjeni fotografitë e shkëlqyeshme të renditura sipas datës: 2004 2005 2006 dhe muajin e tanishëm


See also Commons:Featured pictures

Animals[edit]

» More ... Arachnida · Diptera · Hymenoptera · Lepidoptera · Odonata · Other Arthropods · Fish · Amphibians · Reptiles · Birds · Charadriiformes · Passeriformes · Pelecaniformes · Mammals · Artiodactyla · Carnivora · Bones, shells and fossils · Others

Astronomy[edit]

» More ...

Food and drink[edit]

» More ...

Historical[edit]

» More ...

Natural phenomena[edit]

» More ...

Objects[edit]

» More ... Land vehicles · Water transport · Air transport · Rocks and minerals · Others

Other lifeforms[edit]

» More ...

People[edit]

» More ...

Places[edit]

» More ... Panoramas · Natural · Architecture · Bridges · Towers · Cityscapes · Industry · Castles and fortifications · Religious buildings · Interiors · Interiors of Religious buildings · Satellite images · Others · By country

Plants[edit]

» More ... Plants · Asparagales · Asterales

Fungi[edit]

» More ...

Space exploration[edit]

» More ...

Sports[edit]

» More ...

Non-photographic media[edit]

» More ... Computer-generated · Maps · Others

Animated[edit]

» More ...