Commons:Obrázek roku/2008/Hlasování

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
POTY barnstar 1 2008.svg
POTY barnstar 1 2008.svg

Třetí ročník ankety Obrázek roku na Wikimedia Commons

(Příprava· (Překlad· (Diskuse· Pořadatelský výbor · (Problémy / Pomoc)

Úvod a data · Hlasování · První kolo : Galerie · Druhé kolo : Finalisté · Výsledky · Ponkan cd.png (Stáhnout)

Afrikaans · čeština · Deutsch · Ελληνικά · English · español · eesti · فارسی · français · हिन्दी · Bahasa Indonesia · italiano · 日本語 · 한국어 · македонски · Bahasa Melayu · Nederlands · polski · português · русский · Basa Sunda · suomi · svenska · 中文(简体)‎ · 中文(繁體)‎ · +/−

Způsobilost k hlasování v druhém kole[edit]

Hlasovat mohou všichni uživatelé z projektů nadace Wikimedia zaregistovaní před 1. lednem 2009, kteří měli alespoň 200 editací (před začátkem ankety 12. února 2009) na svém účtu. Tyto editace musí být na jednom účtu. Pokud máte více způsobilých účtů, můžete hlasovat pouze s jedním.

Zde si můžete zkontrolovat vaši způsobilost:

Jak hlasovat[edit]

Nejlepší z prvního kola postoupili do druhého kola (finále), kde bude vybrán Obrázek roku 2008. Ve finále můžete hlasovat jen pro jeden obrázek (pokud budete omylem hlasovat pro více obrázků, bude započítán jen poslední hlas). Do konce hlasování můžete svůj hlas odvolat a přidělit jinému obrázku přeškrtnutím starého hlasu a přidáním nového.

Hlasuje se na stránce Commons:Obrázek roku/2008/Finalisté.

Doržte prosíme při hlasování následující postup, který výrazně zjednoduší sčítání a ověřování hlasů.

Pokud máte účet na Commons způsobilý k hlasování (viz výše), použijte šablonu Template:2008POTY/Vote následujícím způsobem:

# {{2008POTY/Vote|Jméno_vašeho_účtu}}~~~~~
Pokud je ve jméně vašeho účtu mezera, nahražte jí podtržítkem "_".

Pokud je váš způsobilý účet odlišný od toho, který používáte k hlasování (např. účet na české wikipedii), hlasujte následujícím způsobem:

# {{2008POTY/Vote|Jméno vašeho účtu na Commons}}. Mám způsobilý účet na cs.wikipedia - [[:cs:Wikipedista:Jméno vašeho účtu na české wikipedii]].~~~~~

Pokud nemáte způsobilý účet, můžete obrázky komentovat, ale nemůžete hlasovat.

Omlouváme se za nepohodlný a tajnost nezachovávající systém v porovnání s minulým ročníkem, organizace ankety začala příliš pozdě a systém z minulého roku nebyl ani počátekem února schopen provozu.

Komentář (nepovinný)[edit]

Obrázek, pro který hlasujete, můžete okomentovat v sekci Comments na hlasovací stránce příslušného obrázku.

Jak zkontrolovat hlas[edit]

Pokud chcete následně zkontrolovat svůj hlas, otevřete stránku s vašimi příspěvky a najděte tam příslušnou hlsovací stránku.

Registr hlasů[edit]