Commons:Obrázek roku/2009/Hlasování

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
POTY barnstar 1 2009.svg
POTY barnstar 1 2009.svg

Čtvrtý ročník ankety Obrázek roku na Wikimedia Commons

(Příprava· (Překlad· (Diskuse· (Commons:Picture of the Year/2009/Committee· (Problémy / Pomoc)

Úvod a data · Hlasování · První kolo : Galerie · Druhé kolo : Finalisté · Výsledky · Ponkan cd.png (Stáhnout)

Afrikaans · català · čeština · dansk · Deutsch · Ελληνικά · English · Esperanto · español · فارسی · français · हिन्दी · magyar · Bahasa Indonesia · italiano · 日本語 · 한국어 · lietuvių · македонски · Bahasa Melayu · Nederlands · polski · português · русский · slovenčina · slovenščina · српски / srpski · suomi · svenska · Türkçe · 中文(简体)‎ · 中文(繁體)‎ ·(help us translate this message:+/−)

Hlasování v 1. kole bude probíhat od čtvrtka 14. května do čtvrtka 21. května

Způsobilost k hlasování[edit]

Hlasování je otevřené pro všechny uživatele z projektů nadace Wikimedia zaregistrované před 1. lednem 2010. Abyste mohli volit, musíte mít alespoň 200 editací na jakémkoli projektu nadace Wikimedia (v čase hlasování). Všechny podmínky musí být splněny na jednom účtě na jednom projektu nadace Wikimedia. Dokonce i když máte více oprávněných účtů, můžete hlasovat pouze jednou. Pro každý obrázek můžete hlasovat jen jednou (v prvním kole však můžete hlasovat pro více obrázků).

Zde si můžete zkontrolovat vaši způsobilost:


Jak hlasovat[edit]

Podívejte se na Finalisty. Pokud najdete obrázek, pro který chcete hlasovat, kliněte na tlačítko Hlasuj! a postupujte podle dalších pokynů. Je možné hlasovat jen pro jeden obrázek.