Commons:Picture of the Year/2010/Eligibility/cs

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search


jste způsobilý k hlasování? Klikněte sem a zjistíte to.

Pravidla

Použijte svůj Wikimedia Single User Login (SUL) k účasti na POTY 2010.
  1. Uživatelé musejí mít účet na jakémkoliv projektu Wikimedia, který byl registrován před datem [UTC].
  2. Tento účet musí mít alespoň 200 editací na jakémkoliv projektu Wikimedia před datem (to je před 2010-12-31 24:00 [UTC]). Prosím zkontrolujte způsobilost svého účtu pomocí Nástroje Způsobilost k hlasování v POTY 2010.
  3. Uživatelé musí volit s oprávněným Commons účtem nebo SUL účtem který obsahuje alespoň jeden způsobilý účet na jiném projektu Wikimedia (nebo, pokud nemůžete používat svůj SUL účet na Commons, účtem Commons, na jehož uživatelské stránce bude odkázáno na uživatelskou stránku způsobilého účtu na jiném projektu Wikimedia a na této uživatelské stránce bude odkaz zpět na příslušný hlasovací účet na Commons. Poznámka: Editace, přidávající odkazy na každou uživatelskou stránku MUSÍ být provedeny vlastníkem účtu, aby byly shledány za platné).

Poznámky

  • I když má uživatel více účtů, každý uživatel může hlasovat jen z jednoho účtu.
  • Hlasy od neregistrovaných uživatelů (z IP adres) budou považovány za neplatné ledaže nejsou potvrzeny uživatelem se způsobilým účtem před koncem hlasování v daném kole.
  • Hlasy udělené nezpůsobilými uživateli/účty, mnohonásobné/duplicitní hlasy v rozporu s pravidly, loutkové účty a jakékoliv další porušení pravidel pro hlasování v této soutěži nebo zavedených základních pravidel a postupů pro hlasování na projektech Wikimedia bude mít za následek zneplatnění hlasů a může vyústit v znemožnění další účasti v soutěži a/nebo v další dopady nezbytné/vhodné dle uvážení členů pořadatelské komise a správců.

Postup

Poznámka: Prosím vložte své jméno na seznam hlasujících, aby Váš hlas mohl být automaticky ověřen botem. Pokud jste se již účastnili prvního kola, pak to třeba není.

Klikněte na tlačítko "Vote for this image" pod obrázkem, který chcete podpořit:

  • pokud máte fukční JavaScript a vhodný prohlížeč, místo tlačítka se objeví "Vote saved" - jste hotovi a váš hlas byl zaznamenán
  • pokud nemáte funkční JavaScript nebo vhodný prohlížeč, hlasujte na stránce, která se vám otevře použitím šablony {{2010POTY/Vote}} a podpisem 4 vlnovkami:#{{2010POTY/Vote|Vaše_uživatelské_jméno}}--~~~~

V prvním kole mohou způsobilí uživatelé hlasovat pro všechny obrázky které chtějí podpořit (jeden hlas pro obrázek).

Vítězové a druhá místa v každé kategorii a 10 nejlepších postoupí do finálového hlasování. Pokud bude vítěz nebo druhé místo kategorie zároveň mezi 10 nejlepšími, kvalifikuje se oběma způsoby, což sníží celkový počet finalistů.

Ve finálovém kole může způsobilý uživatel hlasovat pouze jednou, pro jeden z finálových obrázků.