Commons:Picture of the Year/2010/Eligibility/pl

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search


czy mogę głosować? Kliknij tutaj i dowiedz się.

Reguły

Użyj swojego konta uniwersalnego (SUL) aby móc głosować w POTY 2010.
  1. Użytkownicy muszą mieć konto, w którymkolwiek projekcie Wikimedia, zarejestrowane przed [UTC].
  2. Konto użytkownika musi mieć conajmniej 200 edycji w którymkolwiek projekcie Wikimedia przed (tj. przed 2010-12-31 24:00 [UTC]). Prosimy sprawdź możliwość głosowania z Twojego konta przez narzędzie sprawdzające uprawnienia.
  3. Użytkownicy muszą głosować przez konto projektu Commons spełniające powyższe wymaganiu lub przez konto uniwersalne (SUL), które zawiera przynajmniej jedno konto innego projektu, które spełnia wymagania (lub, jeśli nie możesz używać konta uniwersalnego na projekcie Commons, konto Commons z linkiem do strony użytkownika na koncie z uprawnieniami na innym projekcie Wikimedia oraz link do Twojego konta Commons z strony użytkownika Twojego konta z uprawnieniami. Uwaga: edycje z linkami na każdej stronie użytkownika MUSZĄ być wykonane przez właściciela konta aby zostały uznane za poprawne.

Uwagi

  • Jeśli użytkownik posiada wiele kont, może głosować tylko z jednego.
  • Głosy z kont niezarejestrowanych (IP) będą uważane za nieważne, dopóki nie zostaną potwierdzone przez użytkownika z kontem z uprawnieniami do głosowania przed końcem głosowania w danej rundzie.
  • Głosy oddane przez użytkowników z kontem bez uprawnień/niezarejestrowanym, oddane przez jednego użytkownika z kilku kont lub powielone, oddane przez pacynki i łamiące inne reguły głosowania lub podstawowe zasady i praktyki głosowania na projektach Wikimedia będę skutkowały uznaniem głosu za nieważny i mogą doprowadzić do zakazu udziału użytkownika w dalszych etapach konkursu i/lub innych następstw uznanych za potrzebne przez Komitet organizacyjny i administratorów strony.

Procedura

Uwaga: Prosimy uwzględnić swoją nazwę użytkownika na liście głosujących, aby Twój głos został automatycznie sprawdzony przez bota.

Przejrzyj galerie biorące udział w obecnej rundzie głosowania (prosimy abyś zobaczył wszystkie grafiki w wybranej kategorii!), kliknij przycisk "Vote" pod każdą grafiką, na którą chcesz oddać swój głos.

  • Jeżeli masz aktywne JavaScript (w ustawieniach Twojej przeglądarki) to Twoje głosy zostały zapisane. Możesz sprawdzić to w Twoim wkładzie.
  • Jeżeli nie masz poprawnie działającego JacaScript lub jesteś na stronie bez kategorii, wklej poniższy kod na nowej stronie:
#{{2010POTY/Vote|Twoja_nazwa_użytkownika}}--~~~~

W pierwszej rundzie, użytkownicy z uprawnieniami mogą głosować na dowolną ilość grafik (po jednym głosie na grafikę).

Grafiki z pierwszych i drugich miejsc każdej kategorii oraz najlepsza dziesiątka wszystkich kategorii przechodzą do rundy finałowej. Jeżeli grafika zajmująca miejsce pierwsze lub drugie w kategorii również znajduje się w najlepszej dziesiątce to kwalifikuje się tymi dwiema drogami, zmniejszając liczbę miejsc w finale o jedno.

W rundzie finałowej każdy użytkownik z uprawnieniami może zagłosować tylko raz, wybierając jedną grafikę z wszystkich zakwalifikowanych.