Commons:Picture of the Year/2012/Introduction/uk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search


  Picture of the Year 2012
   The Seventh Annual Wikimedia Commons POTY Contest

Thanks for your participation! The 2012 winners have been announced!

Introduction & dates
Voting eligibility · FAQ

Round 1:
Galleries

Round 2
:
Finalists
 · Results

Organising committee

Rules · Translations · Discussion


Сьомий щорічний конкурс «Зображення року» — це захід, в результаті якого серед зображень, що отримали протягом 2012 року статус «вибраних», шляхом голосування серед учасників усіх проектів фонду Вікімедіа буде вибрано одне зображення року.

Коли я зможу голосувати?[edit]

Раунд 1 конкурсу «Зображення року 2012» (POTY) пройде...
з
до
Раунд 2 (фінал)
з
до

Про інструмент голосування[edit]

  • Перші три дні — пробний період «бета-тестування». Будь-ласка, перевірте, що скрипт голосування працює успішно.
  • Голоси, віддані протягом пробного періоду — перших трьох днів — також визнаються дійсними. Комітет враховуватиме їх разом з голосами, відданими пізніше.

Хто може голосувати?[edit]

Голосувати можуть лише користувачі, які відповідають певним критеріям. У вас має бути не менше 75 редагувань до Tue, 01 Jan 2013 00:00:00 +0000 [UTC], зроблених з одного облікового запису в проектах фонду Вікімедіа. Ви повинні голосувати зі свого облікового запису, що відповідає вищепереліченим вимогам на Вікісховищи, або іншому проекті фонду Вікімедіа, пов'язаному з обліковими записами на Вікісховищі через механізм «Глобального облікового запису» (SUL).

Навіть якщо користувач має декілька облікових записів, що відповідають заданим параметрам, він може проголосувати лише з одного з них.

В цьому році голосування проводиться за допомогою спеціального застосунку, для якого необхідно, аби у вас у браузері було увімкнено JavaScript та можливість використання веб-сховища. Для участі у конкурсі «Зображення року 2012», ви маєте дати дозвіл вашому застосунку для зберігання на вашому комп'ютері даних про вашу відповідність критеріям, про те, які конкурсні файли ви переглядали, а також інформацію про те, за які зображення ви проголосували.

Прочитати про це більш детально

Як голосувати[edit]

Перегляньте галереї поточного раунду голосування та знайдіть час для перегляду усіх зображень у будь-якій з категорій, в якій ви вирішили голосувати, натисніть кнопку «Голосувати» («Vote») нижче того зображення, яке ви хочете підтримати.

Голос автоматично збережено. Ви можете перевірити це у своєму внеску. Якщо ви зіткнулися з помилкою, будь-ласка, прочитайте FAQ або цей звіт.
Прямо на цій сторінці, нижче голосів інших учасників, додайте начтупний код: # [[User:{{subst:REVISIONUSER}}|]].
В першому раунді — декілька голосів
Користувачі, які відповідають критеріям, можуть голосувати за будь-яку кількість зображень-кандидатів, які вони хочуть підтримати.
За кожне зображення можна віддати лише один голос; повторні голоси будуть видалені або не враховані при підрахунку.
у фінальному раунді — лише один голос
Кожен з користувачів, що відповідають вимогам, може проголосувати лише за одне зображення-фіналіста.
Якщо користувач голосує більше одного разу, то лише останній (що поданий пізніше за інші) з цих голосів буде враховано при підрахунку.


Де голосувати?[edit]

Просто перейдіть за посиланням «Галереї» або «Фіналісти» в заголовку вище.