Commons:Seçkin resimler/tr

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search

Seçkin resimler


Cscr-featured.svg

Seçkin resimler, topluluğun Commons'ta bazı iyi ve güzel görsellerin vurgulanması amacıyla seçtikleri resimlerdir. Bu sayfalarda fotoğraf, bilgisayar grafiği, animasyon ve çeşitli resimlerden oluşan galeriler bulunmaktadır. Şu anda Commons'ta kabaca buna benzer 9,193 adet görsel, tüm içeriğin yalnızca 0.03% oluşturmaktadır. İsterseniz Wikimedia Commons üzerinde Seçkin resimler kategorisinden tüm bu içeriğe ulaşabilirsiniz.

Tüm seçkin resimler, Seçkin resim adayları sayfasında yapılan oylama ve tartışmaların ardından varılan uzlaşma doğrultusunda bu konumu kazanırlar. Konu ile ilgili daha fazla bilgiyi Seçkin resim adayları sayfasında bulabilirsiniz. Ayrıca çok yetenekli olan; Fotoğrafçılarımız ve çizerlerimizin katkılarına ulaşabilir, Commons'taki seçkin resimlerine bakabilirsiniz.

Eski seçkin resim adayları burada listelenmiştir. Kronolojik sıralamadaki listeler için ise şu sayfaları ziyaret edin: 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 ve bu ay.

Ayrıca daha fazla güzel görsel için yıllık olarak seçtiğimiz yılın seçkin görseli bölümümüze göz atmak isteyebilirsiniz.

Ayrıca otomatik slayt gösterimine bakınız (deneysel). Tüm Wikimedia projelerinde konuya göre veya ülkeye göre seçkin resim taraması yapabilirsiniz.

Günün resmi
Alte Bibliothek, Bebelplatz, Berlin-Mitte, 150926, ako.jpg
The Alte Bibliothek (Old Library) at Bebelplatz in Berlin-Mitte was built for the Royal Library of Prussia in 1775-1780 in the Baroque style. It is also being called "Chest".  

+/− (tr), +/− (en)

Kategoriler[edit]


Ayrıca bakınız Seçkin resimler

Hayvanlar[edit]

» daha fazla ... Arachnida · Diptera · Hymenoptera · Lepidoptera · Odonata · eklem bacaklılar · balıklar · iki yaşamlılar · sürüngenler · kuşlar · Charadriiformes · Passeriformes · Pelecaniformes · memeliler · Artiodactyla · Carnivora · Bones, shells and fossils · diğerleri

Astronomi[edit]

» daha fazla ...

Yiyecek ve içecek[edit]

» daha fazla ...

Tarihsel[edit]

» daha fazla ...

Doğal olaylar[edit]

» daha fazla ...

Nesneler[edit]

» daha fazla ... araçlar · Water transport · Air transport · kayalar ve mineraller · diğerleri

Other lifeforms[edit]

» daha fazla ...

İnsanlar[edit]

» daha fazla ...

Yerler[edit]

» daha fazla ... panoramalar · doğal · mimari · Bridges · Towers · Cityscapes · Industry · Castles and fortifications · Religious buildings · iç mekan · Interiors of Religious buildings · uydu görüntüleri · diğerleri · By country

Bitkiler ve mantarlar[edit]

» daha fazla ... çiçekler · Asparagales · Asterales

Uzay araştırmaları[edit]

» daha fazla ...

Spor[edit]

» daha fazla ...

Statik olmayan fotoğrafik medya[edit]

» daha fazla ...

Canlandırma[edit]

» daha fazla ... bilgisayar grafikleri · haritalar · diğerleri

Animated[edit]

» daha fazla ...