Commons:Seçkin resimler/tr

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

Seçkin resimler


Cscr-featured.svg

Seçkin resimler, topluluğun Commons'ta bazı iyi ve güzel görsellerin vurgulanması amacıyla seçtikleri resimlerdir. Bu sayfalarda fotoğraf, bilgisayar grafiği, animasyon ve çeşitli resimlerden oluşan galeriler bulunmaktadır. Şu anda Commons'ta kabaca buna benzer 13,722 adet görsel, tüm içeriğin yalnızca 0.02% oluşturmaktadır. İsterseniz Wikimedia Commons üzerinde Seçkin resimler kategorisinden tüm bu içeriğe ulaşabilirsiniz.

Tüm seçkin resimler, Seçkin resim adayları sayfasında yapılan oylama ve tartışmaların ardından varılan uzlaşma doğrultusunda bu konumu kazanırlar. Konu ile ilgili daha fazla bilgiyi Seçkin resim adayları sayfasında bulabilirsiniz. Ayrıca çok yetenekli olan; Fotoğrafçılarımız ve çizerlerimizin katkılarına ulaşabilir, Commons'taki seçkin resimlerine bakabilirsiniz.

Eski seçkin resim adayları burada listelenmiştir. Kronolojik sıralamadaki listeler için ise şu sayfaları ziyaret edin: 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 ve bu ay.

Ayrıca daha fazla güzel görsel için yıllık olarak seçtiğimiz yılın seçkin görseli bölümümüze göz atmak isteyebilirsiniz.

Ayrıca otomatik slayt gösterimine bakınız (deneysel). Tüm Wikimedia projelerinde konuya göre veya ülkeye göre seçkin resim taraması yapabilirsiniz.

Günün resmi
Münster, Montgolfiade (an den Aaseewiesen) -- 2019 -- 9668 (crop).jpg
Hot air balloons at the start of the first race of the 49th hot air ballon festival in Münster, North Rhine-Westphalia, Germany
In August of this month the 50th Montgolfiade will take place in Münster.
Wikipedia: Hot air balloon festivalHot air balloonMünster
+/− [tr], +/− [en]

Kategoriler[edit]


Ayrıca bakınız Seçkin resimler

Hayvanlar[edit]

Astronomi[edit]

Yiyecek ve içecek[edit]

Tarihsel[edit]

Doğal olaylar[edit]

Nesneler[edit]

Other lifeforms[edit]

İnsanlar[edit]

daha fazla ...
Noun project 288.svg İnsanlar · User (50358) - The Noun Project.svg Portrait

Yerler[edit]

Bitkiler ve mantarlar[edit]

daha fazla ...
» Leaf icon (Noun Project).svg çiçekler · Arundina graminifolia (5) 1200 vector icon.svg Asparagales · Gazania rigens var. rigens vector icon.svg Asterales

Uzay araştırmaları[edit]

Spor[edit]

Statik olmayan fotoğrafik medya[edit]

Canlandırma[edit]

Animated[edit]