Вікісховище:Вікі любить фольклор 2023/Правила

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of a page Commons:Wiki Loves Folklore 2023/Rules and the translation is 86% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Commons:Wiki Loves Folklore 2023/Rules and have to be approved by a translation administrator.


Wiki Loves Folklore Logo.svg

Ласкаво просимо на конкурс «Вікі любить фольклор»!

Вікі Фольклор на вебсайті Вікі Фольклор у Facebook Вікі Фольклор у Twitter Вікі Фольклор у Instagram Вікі Фольклор у Telegram Вікі Фольклор на YouTube Список розсилки Вікі Фольклор

Правила

 1. Правило 1: Автори, які завантажують зображення, повинні володіти авторськими правами на них.
 2. Правило 2: Фотографії необхідно завантажити протягом установленого періоду з 1 лютого до 31 березня. Ви можете завантажувати медіафайли, зроблені у будь-який час, навіть історичні фотографії (за умови, що у вас є авторські права на ці фотографії), але вони повинні бути завантажені упродовж періоду проведення конкурсу.
 3. Правило 3: Усі зображення повинні бути завантажені під вільною ліцензією Creative Commons або як суспільне надбання. Переважною ліцензією, що використовується майстром завантаження, є Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International (CC BY-SA 4.0).
 4. Правило 4: Усі прийнятні зображення повинні мати ідентифікацію. Ідентифікація здійснюється шляхом позначення зображення тегом {{Wiki Loves Folklore 2023}}. Цей тег автоматично додається під час використання синьої кнопки зі спеціальним посиланням для завантаження на головній сторінці конкурсу.
 5. Правило 5: Фотографії, які будь-яким чином пов'язані з перерахованими категоріями, є прийнятними.
 6. Правило 6: Учасники повинні активувати електронну пошту на Вікісховищі, щоб з ними можна було зв'язатися, якщо їхнє зображення буде обрано для нагородження.

Примітки щодо відео

Інші файли, такі як аудіо та відео, вітаються. Прохання завантажувати відео-файли у таких форматах: .ogg .ogv .webm .

 • Через складність прав на інтелектуальну власність, Вікісховище не може приймати відеоконтент, завантажений у будь-якому іншому форматі. Корисним посібником з конвертації відео у ці формати може бути ця сторінка на Вікісховищі. Рекомендується завантажувати відеоконтент по одному відео за один раз.
 • Зверніть увагу: зображення, завантажені на Вікісховище, повинні відповідати сфері проєкту. Зображення, що виходять за рамки, можуть бути видалені без попередження. Порушення авторських прав та вандалізм розглядатимуться строго і можуть призвести до блокування. Будь ласка, прочитайте сторінку FAQ (часті питання), щоб дізнатися більше корисної інформації про цей конкурс.


Не приймаються

 • Фотографії, які вже є у Вікісховищі (це означає, що повторне завантаження не допускається).
 • Оскільки зображення будуть розміщені на Вікісховищі, всі вони повинні відповідати критеріям Вікісховища. Ті, що не відповідають, будуть дискваліфіковані і можуть бути видалені без попередження.
 • Зображення з водяними знаками, мітками часу або позначенням авторства на самому знімку, або з будь-яким іншим видом редагування зображення, що пов'язує його з завантажувачем, не допускаються.
 • Порнографічні зображення та відео не приймаються в цьому конкурсі.

Критерії оцінювання

Оцінювання проводитиме міжнародне журі вікіпедистів, професійних фотографів і предметних фахівців, ґрунтуючись на правилах фотографування, а також стандартах спільноти.

 • Хороше фото має мати цікавий сюжет.
 • На хорошому фото немає багатьох другорядних деталей, які б відволікали від головного елемента, заважаючи сфокусувати на ньому увагу глядача.
 • Потенційна користь та загальна цінність зображення (включаючи ліцензування) для проектів Вікімедіа.
 • Технічна якість — будуть враховуватися технічні параметри зображення: різкість, освітлення, насиченість, кольоровий баланс тощо.

Журі буде оцінювати індивідуальні роботи на основі таких критеріїв:

 • Технічна якість
 • Оригінальність
 • Потенційна ілюстративність та загальна корисність зображення (включаючи ліцензування) для проєктів Вікімедіа.

Source attribution of text on this page: Commons:Wiki Loves Uniformed services (India)/Rules and regulations