Commons:Wiki Science Competition 2017 in Ukraine/Категорії зображень

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
.
Конкурс наукових фотографій 2017
в Україні

 Усі зображення конкурсу

Категорії зображень[edit]

Цей конкурс має шість категорій: Люди в науці, Мікроскопія, Астрономія, Живі організми, Нефотографічні зображення, Загальна категорія.

Люди в науці[edit]

Вчені в їхньому природному середовищі існування.

Мікроскопія[edit]

Оптична, електронна мікроскопія, та скануюча зондова мікроскопія: зображення, отримані за допомогою всіх цих методик, потрапляють у цю категорію.

Астрономія[edit]

У цю категорію потрапляють зображення зір, комет, астероїдів, планет, супутників, інших небесних об'єктів, які мають детальний підпис. Підпис має включати: тип об'єкту, опис особливостей фотографування, приладу, завдяки якому отримане зображення, координати та час зйомки тощо.

Живі організми[edit]

Для участі в цій категорії зображення повинне мати правильно зроблену «етикетку» - підпис.

Обов'язкова інформація у підписі: де сфотографовано (місто, село, район тощо), у якому ландшафті (поле, берег річки, ліс, гори), яка дата й час доби, які умови знахідки; видова назва (українська, якщо є, та обов’язково латинська), родина, природоохоронний статус (якщо є).

Загальна категорія[edit]

Решта фото завантажується в цю категорію: від археології до вулканології.

Не-фотографічні зображення[edit]

Аудіо та відео файли, зображення згенеровані за допомогою ПК тощо.

Колажі[edit]

Колажі

Усі зображення на цій сторінці — найкращі із завантажених для Вікіпедії у Вікісховище під час української частини конкурсу наукових фотографій 2015. Натиснувши на зображення ви перейдете на сторінку файлу з детальним описом, інформацією про авторів та правилами використання.

Примітки[edit]

Міжнародний етап має 5 категорій, тому переможці категорій Астрономія та Організми українського етапу конкурсу підуть до Загальної категорії міжнародного етапу.