Commons talk:Wiki Loves Earth 2014 in Ukraine

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search

Як це розуміти?[edit]

Шановні колеги!

На яких підставах antanana, яка створила цю сторінку, викидає мене з ініційованого мною ж проекту "Вікі любить Землю"?

https://commons.wikimedia.org/w/index.php?title=Commons:Wiki_Loves_Earth_2014_in_Ukraine&oldid=121033692

Наразі я виправив дані на сторінці Сховища на ті, що відповідають дійсності. Я ніде публічно чи непублічно не відмовлявся від наміру брати участь у проекті цього року чи складати повноваження як його керівник. Більше того, публікую поточну інформацію в блозі, створив групу в соцмережі weua.info

Про це зазначено, зокрема, тут: https://ua.wikimedia.org/wiki/Вікі_любить_Землю_2014/Перелік_робіт

Нагадую, що минулого року правління затвердило склад оргкомітету конкурсу: https://ua.wikimedia.org/wiki/Рішення_Правління_№5/2013_від_26_січня_2013

Нова ініціативна група ще формується.

До того ж, у минулорічному рішенні не сказано, що воно стосується лише 2013 року. Більше того, конкурс був успішним, тож на мій погляд підставою для виключення з членів оркомітету є лише самовідвід.

З цим питанням я звернувся до члена РК ВМ УА Сергія Петрова і отримав таку відповідь: [20:12:47] Sergii Petrov: Поділюся: Правління вважає твою роботу в минулому році незадовільною, РК підтримує позицію Правління

Прошу обгрунтувати вищеописані дії і твердження. --Jbuket (talk) 17:31, 10 April 2014 (UTC)

привіт. припускайте добрі наміри і все буде добре. сторінку було створено, бо ahonc з іллею зайнялися організацією масової розсилки запрошень учасників попередніх конкурсів[1]. наявність червоної сторінки була небажана, тому я створила хоча б якусь (врешті, мав бути перелік користувачів, яким можна було б одразу ставить запитання, а особисто я збиралася лягать спать - погано лишать сторінку без контактів). оскільки користувачі мали бути хоча б приблизно в курсі того, що відповідати - дала імена тих, які долучалися активно до проекту зараз + альону, оскільки вона контактує з іншими чаптерами. замість того, щоб забирати контакти волонтерів, яким дійсно можна ставить запитання (на кшталт, агонка, бейза, іллі та нікка, які займаються технічною підготовкою конкурсу), варто було дописати б себе (на момент створення сторінки Твого імені на сторінці не було, Ти дописався уже через кілька годин [2], а досить публічно якраз стверджував зовсім інше) і, мабуть, покращить її. я Тобі вибачаю, що Ти про мене подумав погано. і Ти вибач мені, що я не дописала три крапки у переліку членів команди проекту (це вже було пізно вночі, а крім Тебе під запитанням були й інші користувачі, зокрема вісем, якому проект цікавий, але який не дуже зараз почувається на силі брати на себе відповідальність за конкретні напрями роботи). мені абсолютно байдуже, що у Тебе зі мною проблеми, хоча це й не дуже добре. імхо, Ти можеш зробить багато корисного для проекту, але тільки за умови розуміння, що успішний проект – це робота команди. жодне рішення правління ВМУА не може замінить реальну волонтерську роботу. без волонтерів цей проект не буде успішним. а робити проект просто для галочки ніхто не буде ;) успіхів нам --アンタナナ 21:00, 10 April 2014 (UTC)
На жаль, я не спостерігаю за весь час членства у ВМ УА жодних добрих намірів від користувача antanana. Наразі ВМ УА успішно перетворюється під її керівництвом на типову грантоїдську організацію: все в межах гранту, навколо гранту і т.д. Замість того, щоб проводити заходи ми відтерміновуємо грант, перерозподіляємо грант і т.д. А винні в усьому ситуація в Україні, управління юстиції, Пероганич і Букет ;). Припущення про добрі наміри чомусь не працює. Та і не працювало ніколи, відтоді як antanana з’явилася у ВМ УА. Тому і заявив про припинення співпраці з нею та її "командою" на вікізустрічі 20 березня і від своїх слів не маю наміру відмовлятися. Але ця заява жодним чином не стосувалася ВЛЗ. Я продовжуватиму і надалі на волонтерських засадах робити цікаву мені роботу щодо конкурсу. Визнаватиме мій внесок antanana, Kharkivian, Illa, Nickk,.. (можете дописуватися), чи ні - мені абсолютно байдуже. Це добре, що після незадовільної роботи керівника проекту в минулому році конкурс став міжнародним, має послідовників і волонтерів. Це дозволяє, зокрема, наймати подружок, що раніше навіть Вікіпедію не редагували, на оплачувані посади ;) Успіхів усім!--Jbuket (talk) 08:17, 11 April 2014 (UTC)
Ти вже вдруге мене звинувачуєш у тому, що я беру подруг на роботу. автора логотипу я бачила раз у житті, на вікізустрічі 20 березня альону я бачила вдруге у житті (перший раз на співбесіді). для співбесід було вибрано 8 аплікантів. і після співбесід я сказала, що з будь-ким із них можна працювати. якщо Ти дивився файлик із оцінками виконаних завдань аплікантів другого туру, то міг би бачити, що я особисто віддала б перевагу не альоні. але вибирали у фінальному раунді саме за сумарними балами. щодо продовження грантів - Ти про що? я ж проти. то Правління (зокрема НікК) за його відтермінування останні кілька разів. власне, доказувать людині, яка не хоче бачить - трохи невдячна справа Clin --アンタナナ 08:38, 11 April 2014 (UTC)
Якщо зайшла мова про грант — то власне «де гроші»? Гроші зайшли в Україну? Якщо ні — то чому? Якщо так, то скільки, і на яких рахунках лежать? І взагалі — який в цілому рух коштів на рахунках за останні місяці? Коли, від кого і скільки грошей надійшло? Кому, за що і скільки перераховано? Які залишки на кожному з рахунків? --195.64.224.62 15:58, 14 April 2014 (UTC)
Може вам ще ключ для доступу до рахунків дати? ;) Це сторінка обговорення проекту «Вікі любить Землю», а не обговорень гранту. Щодо гранту читайте тут. Там же буде і звіт по використанню коштів.--Anatoliy (talk) 16:52, 14 April 2014 (UTC)
Формально дійсно новий оргкомітет ще не затверджений, тому мав би діяти старий. Я звертався до Правління ще на початку березня, щоб затвердити новий оргком, але щось у них не склалося. P.S. Якщо робота Букета не задовільна, то що вже тоді казати про роботу Kharkivian?--Anatoliy (talk) 21:28, 10 April 2014 (UTC)