File:Fr-Au revoir.oga

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Fr-Au_revoir.oga(Звучна снимка Ogg Vorbis, времетраење 1,8 с, 95 Кб/с)

Описи

Опишете во еден ред што претставува податотекава

Описи

Опис
English: By Arka_Voltchek
Датум (датум на изворното подигање)
Извор Префрлено од en.wikipedia на Ризницата од страна на Shizhao користејќи CommonsHelper.
Автор Изворно подигнато од Arka Voltchek на Википедија на англиски

Лиценцирање[уреди]

w:mk:Криејтив комонс
наведи извор
Оваа податотека е под лиценцата Криејтив комонс Наведи извор 2.5 Нелокализирана
Можете:
  • да споделите – да го умножувате, распространувате и емитувате делото
  • да преработувате – да преработувате
Под следните услови:
  • наведи извор – Ќе мора да дадете прикладен припис, да ставите врска до лиценцата и да укажете дали има направено промени. Ова може да биде направено на било кој разумен начин, но без да оддава впечаток дека лиценцодавецот стои зад Вас и Вашата употреба.

Изворна евиденција за подигањето[уреди]

Изворниот опис се наоѓаше тука. Сите долунаведени кориснички имиња се однесуваат на en.wikipedia.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна13:40, 23 март 2011
1,8 с (20 КБ)File Upload Bot (Magnus Manske) (разговор | придонеси) {{BotMoveToCommons|en.wikipedia|year={{subst:CURRENTYEAR}}|month={{subst:CURRENTMONTHNAME}}|day={{subst:CURRENTDAY}}}} {{Information |Description={{en|By Arka_Voltchek}} |Source=Transferred from [http://en.wikipedia.org en.wikipedia]; transferred to Comm

Следнава страница ја користат податотекава:

Глобална употреба на податотеката

Оваа податотека ја користат и следниве викија:

Состојба на прекодирањето

Поднови состојба на прекодирање
ФорматПропусностПреземањеСостојбаТраење на прекодирањето
MP3131 Кб/с
Преземи податотека
Завршено на 12:22, 8 December 20171,0 с

Метаподатоци

Структурирани податоци

Предмети прикажани на податотекава

нема вредност