File:Imieniny rtm. J. Ostoi Zagórskiego, 1916.jpg

Commons – repozytorium wolnych multimediów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Rozmiar pierwotny(1000 × 745 pikseli, rozmiar pliku: 562 KB, typ MIME: image/jpeg)

Opis[edytuj]

Opis
Polski: Uroczystość w 2. pułku ułanów Legionów Polskich w Czewlu, prawdopodobnie z okazji imienin dowódcy pułku rtm. Juliusza Ostoi Zagórskiego (15 kwietnia). Wołyń, rok 1916.
Data
Źródło Muzeum Narodowe w Krakowie; nr identyfikacyjny: MNK XX-k-56
Autor Stanisław Janowski (1866-1942)

Licencja[edytuj]

Ta grafika jest w domenie publicznej, ponieważ jest to czysto mechaniczny skan lub fotokopia oryginału z domeny publicznej lub – jak wynika z dostępnych dowodów – jest tak podobna do takiego skanu lub fotokopii, że nie można oczekiwać powstania ochrony praw autorskich. Sam oryginał jest w domenie publicznej z następującego powodu:
Public domain

Autor pliku zmarł w 1942 roku, więc ten plik jest własnością publiczną w kraju pochodzenia oraz w państwach i na obszarach, gdzie prawo autorskie wygasa 75 lat po śmierci autora.


Dialog-warning.svg You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States. Note that a few countries have copyright terms longer than 75 years: Mexico has 100 years, Jamaica has 95 years, and Colombia has 80 years. This image may not be in the public domain in these countries, which moreover do not implement the rule of the shorter term. Côte d'Ivoire has a general copyright term of 99 years, but it does implement the rule of the shorter term.
Plik rozpoznano jako wolny od znanych ograniczeń praw autorskich, włącznie z prawami zależnymi i pokrewnymi.

Ten szablon jest zaprojektowany do użycia w sytuacji, kiedy trzeba założyć, że same poprawki (np. jasności, kontrastu, dopasowania kolorów, wyostrzania) nie są wystarczająco twórcze, aby powstały prawa autorskie. Można go użyć, kiedy nie wiadomo, czy poprawki zostały zrobione oraz kiedy poprawki są widoczne, ale nie wystarczają. Dla znanych nieulepszonych skanów można użyć odpowiedniego szablonu z rodziny {{PD-old}}. Zobacz Commons:When to use the PD-scan tag.


Dialog-warning.svg
Uwaga: Ten szablon stosuje się tylko do skanów i fotokopii. Dla wykonanych z daleka fotografii oryginałów z domeny publicznej może dać się zastosować {{PD-Art}}. Zobacz Commons:When to use the PD-Art tag.
Adnotacje To zdjęcie jest opatrzone adnotacją: Zobacz adnotacje w Commons

Historia pliku

Kliknij na odpowiedniej dacie/czasie, aby zobaczyć wersję pliku z tamtego okresu.

Data/czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny19:16, 13 lut 2015Miniatura wersji z 19:16, 13 lut 20151000 × 745 (562 KB)MAx 92 (dyskusja | edycje)User created page with UploadWizard
  • Nie możesz nadpisać tego pliku.

Żadna strona nie odwołuje się do tego pliku.

Metadane