Help:Spis treści

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of a page Help:Contents and the translation is 100% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Help:Contents and have to be approved by a translation administrator.

Wikimedia Commons jest repozytorium wolnych zdjęć, filmów, dźwięków i innych plików multimedialnych. Przesłane pliki mogą być używane jako lokalne pliki w innych projektach na serwerach Wikimedia, w tym Meta-Wiki, MediaWiki, Wikibooks, Wikinews, Wikipedia, Wikicytaty, Wikiźródła, Wikiwersytet, Wikipodróże i Wikisłownik. Funkcja InstantCommons obsługuje również import w innych wiki.

Ta strona jest indeksem wszystkich stron Wikimedia Commons dotyczących spraw technicznych i pomocy (Help). Następujące artykuły zawierają porady i informacje na temat korzystania z zasobów i współtworzenia społeczności Commons.

Masz problem w znalezieniu odpowiedzi na Twoje pytanie? Jeżeli nie ma w najczęściej zadawanych pytaniach (FAQ) spróbuj znaleźć odpowiedź na Panelu pomocy Commons.

Informacje ogólne

Zestawienie stron pomocy

Szerszy zakres stron pomocy, z którymi warto się zapoznać można znaleźć na Wikipedii:

Strony społeczności

Podstawowe strony:

Strony konserwacyjne

Uzyskiwanie pomocy:

MediaWiki

Funkcjonalności samej MediaWiki – oprogramowania, na którym działa Wikimedia Commons – opisano w Przewodniku użytkownika MediaWiki w Meta-Wiki. Jeżeli podejrzewasz wystąpienie błędu oprogramowania, poproś o opinię w barze i zgłoś błąd w systemie raportującym Phabricatora. To jedyny sposób, aby programiści MediaWiki zauważyli Twoje zgłoszenia błędów.

Bazę danych Wikimedia Commons można pobrać. Obecnie nie ma możliwości uzyskania zrzutu danych plików multimedialnych.

Kontakt oraz informacje prawne

Kontakt z nami, Ogólne wyłączenie odpowiedzialności, Polityka prywatności, Nadawanie licencji

Pomoc ogólna Wikimedia Commons

Pomoc dla edytorów

Informacje dla początkujących:

Informacje o prawach autorskich:

Informacje ogólne:

Pomocne oprogramowanie dla Wikimedia Commons:

Treść:

Szablony: