MediaWiki:Uploadtext/etfromflickr

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
See vorm on mõeldud üksnes Flickr'is olevate piltide üleslaadimiseks. Mujalt kui Flickr'ist pärinevate failide üleslaadimiseks kasuta seda vormi.

Ingliskeelne lause "This photo is public" EI ÜTLE MIDAGI PILDI AUTORIÕIGUSTE KOHTA. See ütleb üksnes seda, et pilt on kõigile nähtav. Litsentsi logo ja link paiknevad Flickr'is jaotuse "Additional Information" all.

Palun vaata ka meie juhendit Flickr'ist pärit piltide üleslaadimise kohta ja meie täiendavaid märkusi. Kui vajad abi, siis küsi seda julgelt Commons:Help desk lehel.

Flickr'i piltidel on seitse erinevat litsentsi. Ainult mõned neist sobivad ka siia:

Kirjeldus Flickr'i lehel Litsents Kas sobib siia?
© All rights reserved Kõik õigused kaitstud Stop hand.svg EI SOBI
Cc-by new white.svgCc-nc white.svgCc-nd white.svg Some rights reserved CC-BY-NC-ND Stop hand.svg EI SOBI
Cc-by new white.svgCc-nc white.svgCc-sa white.svg Some rights reserved CC-BY-NC-SA Stop hand.svg EI SOBI
Cc-by new white.svgCc-nc white.svg Some rights reserved CC-BY-NC Stop hand.svg EI SOBI
Cc-by new white.svgCc-nd white.svg Some rights reserved CC-BY-ND Stop hand.svg EI SOBI
Cc-by new white.svg Some rights reserved CC-BY Green check.png SOBIB
Cc-by new white.svgCc-sa white.svg Some rights reserved CC-BY-SA Green check.png SOBIB
Kui pilt on siia sobiv, siis kasuta Flinfo abivahendit pildi kirjelduse kopeerimiseks. Kui kasutad Flinfo abivahendit, siis kasuta pildi üleslaadimiseks seda vormi.

Litsentsid NC (non-commercial, üksnes mitteäriliseks kasutamiseks) või ND (no derivative, muudatuste tegemine on keelatud) märkega ei sobi siia. Kui pilt on siia mittesobiva litsentsga, siis kaalu autorit loa küsimist, selle vaba litsentsi all kasutamiseks nagu näiteks CC-BY (Creative Commons Attribution) või CC-BY-SA (Creative Commons Attribution ShareAlike) litsents.

Vaata ka Flickr'st pärit piltide kohta käivat juhendit.

Pildid üldinfo järel lisa ka pildi sisu kirjeldavad kategooriad. Täida kirjelduse väli. Muuda failinimi vikis pildi sisule vastavaks. Pilt lae kindlasti üles tema originaal- ehk maksimumsuuruses.

Pea meeles, et Flickr'i kasutajad ei pruugi alati tunda autoriõigusi. Kui pildi autorlus seatakse kahtluse alla, siis võidakse see siit kustutada. Ära lae üles nende Flickr'i kasutajate pilte, kes on loetletud Commons:Questionable Flickr images lehel.

Flickr'st Commonsisse piltide lihtsamaks kopeerimiseks on loodud ka poolautomaatne teenus. Selle alternatiivina võid kasutada teist teenust.