Template:AAA-cooperation/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Smithsonian Institution - Archives of American Art logo.svg
Оваа податотека е преземена од Архивите на американската уметност како дел од проектот за соработка со Ризницата.

العربية | کوردیی ناوەندی | English | Français | Magyar | Italiano | 日本語 | Македонски | Nederlands | Português | Sicilianu | +/−

НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон непосредно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{AAA-cooperation}}!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{AAA-cooperation}} instead!