Template:Be civil final/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

العربية | Català | Čeština | Deutsch | English | Español | Suomi | Français | עברית | Magyar | 日本語 | Македонски | മലയാളം | Nederlands | Polski | Português | Русский | Simple English | Svenska | Українська | +/−


Stop hand nuvola.svg
Се однесувате мошне неучтиво. Бидете учтиви и не преминувајте на лични напади и не поттикнувајте уредувачки војни. Доколку не се однесувате поблаго ќе бидете блокирани.
НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон непосредно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{Be civil final}}!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Be civil final}} instead!