Template:Convert to international/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Gnome-globe.svg
Оваа слика (или сите слики во оваа категорија) користи внатрешни ознаки или приложен опис напишани на извесно писмо или јазик и може да се претвори во јазично независен облик. Ова ќе им овозможи да се користат во сите проекти на Викимедија и, уште поважно, на сите јазици на Викимедија.

català | čeština | Deutsch | English | español | فارسی | suomi | français | magyar | italiano | 日本語 | 한국어 | македонски | Bahasa Melayu | Plattdüütsch | Nederlands | português | русский | slovenčina | српски / srpski | 中文 | 中文(简体)‎ | +/−

НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон непосредно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{Convert to international}}!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Convert to international}} instead!