Template:Copyrighted free use provided that/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
Commons-emblem-copyright.svg
Имателот на авторските права на оваа податотека дозволува секој да ја користи за било каква намена, под услов {{{1}}}.

CopyrightПроверете дали горенаведените услови се придржуваат кон условите на правилата за лиценцирање на Ризницата. Најважно е да мора да бидат дозволени изведени дела и комерцијална употреба.


العربية | Català | Čeština | Dansk | Deutsch | English | Español | فارسی | Suomi | Français | Magyar | Ido | Italiano | 日本語 | ქართული | 한국어 | Kurdî | Lietuvių | Македонски | മലയാളം | Nederlands | Polski | Português | Русский | Slovenščina | Српски / srpski | Svenska | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон директно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{Copyrighted free use provided that}}!

NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Copyrighted free use provided that}} instead!