Template:Council.gov.ru/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Emblem of the Federation Council (Russian).svg
Ова е податотека од Советот на федерацијата на Русија и подлежи на авторски права.
Истата е под лиценца на Криејтив комонс Наведи извор 4.0.
Накратко: Слободно можете да ја распространувате и менувате податотекава под услов да го наведете Советот на федерацијата на Федералното собрание на Руската Федерација.

Deutsch | English | македонски | മലയാളം | русский | +/−