Template:Dont remove delete/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

Deutsch | English | Español | فارسی | Suomi | Français | עברית | Magyar | Bahasa Indonesia | 日本語 | Македонски | മലയാളം | Plattdüütsch | Nederlands | Polski | Português | Русский | Svenska | Українська | +/−


Nuvola apps important.svg
Не отстранувате ги ознаките со барања за бришење од сликите пред администраторот да ја заврши расправата. Доколку не се согласувате дека сликата треба да се избрише, можете да го изразите своето мислење на страницата каде се бара бришењето. Страницата можете да ја најдете преку врската која стои на ознаката со барање за бришење или на Commons:Deletion requests. Ви благодариме.
НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон непосредно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{Dont remove delete}}!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Dont remove delete}} instead!