Template:Email templates/Consent/uk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Через велику кількість неоднозначних відповідей на запити щодо використання зображень тексту або зображень (наприклад, «Я дозволяю Вікіпедії використовувати мої фотографії»), рекомендується використовувати стандартну заяву про згоду, що посилається електронною поштою з дійсної адреси електронної пошти, на яку автору або правовласнику може бути надіслана відповідь. Приведений нижче зразок може бути доповнений і змінений, якщо це потрібно, із зазначенням потрібної додаткової інформації. Зверніть увагу, що в листі, який надсилається електронною поштою, не повинні залишитися слова «РОБОТА», «ТВІР» і «ЛІЦЕНЗІЯ» - вони повинні бути замінені вказівкою на конкретні зображення та ліцензії. Якщо файл не доступний в Інтернеті і на нього не можна поставити онлайн-посилання, ви можете попередньо завантажити файл на Вікісховища з шаблоном {{OTRS pending}}, після чого автор може вказати посилання на цей файл у своїй заяві про згоду.

Зверніть увагу, що необхідно змінити цей текст у трьох місцях: вказати URL своєї роботи (зображення/звук/відео), ліцензію, а також дату та ім'я.

To permissions-uk@wikimedia.org

Цим заявляю, що я є автором і/або єдиним власником виняткових авторських прав на твір [   вставте посилання на матеріал поза проектами Вікімедіа, на публікацію якого ви даєте дозвіл    (або іншим чином вкажіть його місцезнаходження)]

Я згоден опублікувати цей твір на умовах вільної ліцензії [   оберіть принаймні одну з цього переліку: http://commons.wikimedia.org/wiki/Commons:Choosing_a_license#Common_free_licenses — ЗАЯВА НЕДІЙСНА БЕЗ ЗАПОВНЕННЯ ЦЬОГО ПОЛЯ   ].

Я розумію, що тим самим надаю право будь-якій особі поширювати, змінювати й використовувати твір у будь-яких цілях, що не порушують законодавства (у тому числі пов'язаними з отриманням комерційної вигоди) за умови дотримання зазначеної ліцензії.

Я сповіщений(а), що зберігаю виняткові авторські права на цей твір поза умовами зазначеної ліцензії, і що я зберігаю право на згадування мене як автора відповідно до обраної ліцензії. Модифікації, які зроблять інші люди, не будуть приписані мені.

Цей дозвіл стосується тільки моїх виняткових авторських прав, і я залишаю за собою право запобігати використанню моєї роботи з порушенням закону — зокрема, для наклепу, приниження честі й гідності, порушення правил використання торговельних марок, порушення права на охорону зображення громадянина тощо.

Я розумію, що не можу відкликати цей дозвіл, і що моя робота може розміщуватися у проектах Фонду Вікімедіа протягом необмеженого часу або бути вилученою звідти.

[    ДАТА, ІМ'Я АВТОРА    ]

Архітектура та скульптура

Для архітектурних і скульптурних творів треба взяти інший текст перших абзаців. У цьому випадку мова йде не про твори, а про дозвіл використовувати твори для створення похідних творів.

Цим я заявляю, що я є автором і /або єдиним власником виключних авторських прав на твір такий-то (назви або список або опис).

Я дозволяю використання (відтворення, повідомлення в ефір або по кабелю) зображень цього твору (або цих творів) на умовах вільної ліцензії такої-то (тут вставити ліцензію), в тому числі і для випадків, коли цей твір є основним об'єктом відтворення, повідомлення в ефір або по кабелю або коли зображення твору використовується в комерційних цілях.

Я розумію, що тим самим даю право будь-якій особі поширювати, змінювати і використовувати зображення твору в будь-яких законних цілях (у тому числі пов'язаних з отриманням комерційної вигоди) за умови дотримання зазначеної ліцензії.