Template:File license/cs

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
bahasa melayu  català  čeština  dansk  deutsch (Sie-Form)  deutsch  english  español  français  galego  hrvatski  italiano  magyar  nederlands  norsk  norsk bokmål  norsk nynorsk  português  polski  português do Brasil  română  sicilianu  slovenčina  slovenščina  suomi  svenska  türkçe  беларуская  беларуская (тарашкевіца)  български  македонски  русский  українська  ಕನ್ನಡ  ತುಳು  മലയാളം  한국어  日本語  中文(简体)  中文(繁體)  עברית  العربيَّة  فارسی  +/−
Upozornění
Tento soubor může být smazán.
Děkujeme za načtení [[:{{{1}}}]]. Povšiml jsem si, že stránka s popisem souboru neobsahuje dostatek informací o licenci, případně obsahuje rozporné údaje, takže autorskoprávní status je nejistý.

Pokud je soubor vaším vlastním dílem, musíte doplnit platný popisek licence. Například můžete soubor označit pomocí {{self|GFDL|cc-by-sa-all}}, čímž ho uvolníte pod licencemi GFDL a Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci všech verzí, nebo ho můžete označit pomocí {{PD-self}}, čímž ho uvolníte jako volné dílo. (Seznam použitelných popisků najdete na Commons:Popisky licence souborů.)

Pokud jste dílo sami nevytvořili, nebo jde o dílo odvozené z jiného díla, které může být autorskoprávně chráněno, musíte uvést, odkud pochází (typicky např. odkaz na webovou stránku, na které jste dílo našli), musíte prokázat, že je k dispozici pod licencí, která je na Commons přijatelná (typicky např. odkaz na pravidla užití obsahu na příslušné stránce) a musíte doplnit odpovídající popisek licence. Pokud nejde o vaše vlastní dílo a konkrétní zdroj a informace o licenci nejsou na webu dostupné, musíte získat svolení prostřednictvím systému VRT podle tam popsaného postupu.

Uvědomte si, že jakékoli soubory bez zdroje či platné licence budou smazány jeden týden poté, co byly tak označeny, jak je popsáno v pravidlech pro rychlé mazání. Pokud jste načetli další soubory, ověřte, že jste i u nich poskytli platné údaje. (Seznam ostatních načtených souborů můžete získat pomocí nástroje Gallery.) Děkujeme.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{File license}} instead.